Přejít na obsah

Bluetooth řj


kuwayt

Doporučené příspěvky

Ahoj, potřeboval bych radu. Mám Bolero (SII) a dokoupil jsem k němu řj bluetooth 1Z0035729E. Nakódoval jsem údajně správně (ověřeno v M+H), ale VAG s řj bluetoothu nekomunikuje. Takže může být špatná kombinace Bolero vs 1Z0035729E? Nebo poškozená řj (zakoupaná na Sbazaru bůhví od koho)? Umí někde někdo řj prověřit? Mnohokrát děkuji!!!

Odkaz ke komentáři

Ahoj. No uprimne nechapu proč sis zvololil zrovna tuhle starou jednotku ale dobrá. No jelikoz ti ji byly schopni nakodovat tak na CANu musi byt videt. Jinak by to neslo. A kdyz ji vidi CAN tak ji musi vudet VAG. 

Takze buď kecaji nebo jednotka nefunguje/spatne zapojena.

Obecne bluetooth funguje i bez kódování. Jen pak svici v BCM chyba. Kdyz dokodujes tak chyba zmizi ale nic noveho to nepřidá. Jedine ti pribyde polozka na MAXIDOTu

Odkaz ke komentáři
V 16. 7. 2019 at 12:24, ka_r_los napsal:

podporuje HFP a BAP, takže pro iphone ideal...

v CAN gateway-instalation list zaškrtnout telephone

Ahoj, jak čtu ty odpovědi, tak koukám, že jsem se blbě vyjádřil. Za což se omlouvám. Když jsem napsal, že jsem Řj "nakódoval", tím jsem myslel povolil (zaškrtnul) telefon v CANu.  Když se pak VAGem chci podívat na 77 Telefon, tak mi to píše chybu 1303, že to s ní "nemluví".  Zapojený je to doufám správně, konektor do řj, druhý do ISO rádia, do jediné volné pozice, CAN -, CAN + a napájení +.  Takže "mrtvá" řj??? Děkuji.

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...