Přejít na obsah

vadna vaha vzduchu


Doporučené příspěvky

Zdravim vas vypisuje mi ze je vadna vaha zduchu a to je problem uz 3 krat za 3 roky vaha bola vymenena pred 7000km bola nova a original a od potrubia od vahy je pocut ako niekde unika vzduch jeden mechanik mi povedal ze to treba pretesnit ma niekto stym skusenost co tam treba pretesnit;lebo mechanik ostal jesitny a nechce mi to urobit lebo rozvody a velky servis som si dal urobit inde ale tam som bol objednany uz mesiac za odpovede vam dakujem

Odkaz ke komentáři

váha skoro určitě neodejde třikrát za sebou, pokud před ní máš vzduchovej filtr. Takže to spíš bylo tak, že diag psala "něco s váhou vzduchu" (protože tak se může projevovat díra v sání) a vohnout mechanik jen měnil první co tam viděl napsaný.

Vygoogli si něco jako "kvalitní servis město-kde-bydlíš", pročti pár diskuzí a dej to někomu kompetentnímu. Oprava by měla být relativně triviální, bude tam buď děravá trubka, nebo nějak rozpojenej spoj mezi nima, povolená/vadná svorka, etc.

EDIT: případně sem pošli log z diagnostiky, třeba to bude ještě něco jinýho.

EDIT2: ještě zkontroluj ten filtr, jestli třeba vedle něj není díra, kudy to nasává bordel, správně by měl být origo (nebo nějaká kvalitní značka - Mann, Mahle, Bosch... rozhodně ne starline) a těsnit.

Odkaz ke komentáři
před 8 hodinami, marek16 napsal:

váha skoro určitě neodejde třikrát za sebou, pokud před ní máš vzduchovej filtr. Takže to spíš bylo tak, že diag psala "něco s váhou vzduchu" (protože tak se může projevovat díra v sání) a vohnout mechanik jen měnil první co tam viděl napsaný.

Vygoogli si něco jako "kvalitní servis město-kde-bydlíš", pročti pár diskuzí a dej to někomu kompetentnímu. Oprava by měla být relativně triviální, bude tam buď děravá trubka, nebo nějak rozpojenej spoj mezi nima, povolená/vadná svorka, etc.

EDIT: případně sem pošli log z diagnostiky, třeba to bude ještě něco jinýho.

EDIT2: ještě zkontroluj ten filtr, jestli třeba vedle něj není díra, kudy to nasává bordel, správně by měl být origo (nebo nějaká kvalitní značka - Mann, Mahle, Bosch... rozhodně ne starline) a těsnit.

Na diadnosti ke vypisola vahu vzduchu sporadicka chyba auto ide normalne ziadny nudzovy rezim ani ubytok vykonu len mi svieti kontrolka motora,sanie mechanik pozeral neni tam ziadna diera nic len niekde tam fuci vraj to treba pretesnit co mi povedal iny ktory mi to nechce urobit,filter je original

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...