Přejít na obsah

Dotaz hlášení závady. ...


Doporučené příspěvky

Zdravím,

palubní PC (na mé OIII 2.0 TDI DSG 11/2014) mě začal cca každých 500km ukazovat žlutou hlášku na cca 1 vteřinu "Závada servis, zařaďte do polohy P". Jinak nic dál nesvítí, nesignalizuje závady. Když jsem požádal autorizovaný servis o zjištění původu hlášení, tak odpověď byla 2x... vozidlo je v pořádku žádná závada, dle diagnostiky vše OK. Že prý se to občas stává... i u Superbu III a ničemu to nevadí. Nicméně když jedu dovolenou 1600km tam a zpět tak celkem nepříjemné pípaní každých 500km. Nema s tim nekdo zkušenost?

Jenom doplním ze pri výměně oleje v autorizovanem servisu jsem si nechal až po jejich nastavení intervalu 30000km, změnit na 15000km (hned pri přebírání vozidla). Pak to 2x hlásilo "Závada  volitelný servis", následně překódovali, toto se již neobjevuje ale "Závada servis, zařaďte do polohy P" to nahradilo.

PS: Před výměnou oleje proběhla výměna rele řízení, dokódování ...LED osvětlení SPZ orig.Škoda, obraz za jízdy, el.víko kufru ze vnitř+dálka, Light assist, osvětlení úrovně ovl.klimatizace, protoceni ručiček, ostřikovače světel opoždění.

 

Předem děkuji za názory, odpovědi.

J.

Odkaz ke komentáři
  • o 9 měsíců později...

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...