Přejít na obsah

Držák budíku


Tavi

Doporučené příspěvky

Zdravíčko,

 

Nemá někdo držáky budíků ve ventilačkách palubky?

Koupil jsem přídavný budíky a po zvážení je nechci dávat na A sloupek, přijde mi že by zavážely.
Vypadají že by pasovali do poface palubky, ale mám předface (ví někdo jestli pasujou některý ventilačky z poface do předface?).

Něco podobného jako na obrázku:

image.png.8e1013a01157078f97fc23b76650da79.png

Díkec! :smile:

Odkaz ke komentáři

Dík za odpověď, *ale turbo nemám (mám 1.6 55kW). 
Kdybych měl turbo, tak jasný místo by byl levý roh palubky, těsně u skla*.


Chci je do ofuků, kvůli přehlednosti. Nechci to zbytečně vystavovat na obdiv a nechci nic vrtat nebo lepit. 
Tohle mi přijde jako dostatečně kreativní a bezbolestná cesta.
 

Odkaz ke komentáři

Nemám klimu a ten držák se dá sehnat na ebayi za polovniční cenu (<-link).
(Dá se sehnat i do face - zde link - ale to mě nezajímá, jednak cena, jednak nemám face)
(Dá se taky sehnat trojitej držák místo 1DIN mezery na palubce na Face ale to mě taky nezajímá)

Takže znova -
O co mi jde: Dělal to (do ventilačky) už někdo? -> Pasuje to do předface?

Upraveno uživatelem Tavi
Odkaz ke komentáři

Tak jsem se nudil dneska. Nikde jsem nenasel ani fotku budiku s predface mrizkou. A pokud bych opravdu musel dat budik do mrizky tak bych to videl na dve varianty:

1. takzvane na hulvata, protahnout vsechno dovnitr trubky ofuku (pripadne opatlat akvarijnim silikonem) , oriznout mrizku dle velikosti budiku (pripadne kus plastu nabastlit a vyriznout diru) , zafixovat treba tavnou pistoly. 

 

2.vyndat mrizku a vyzkouset jak je na tom velikostne oproti faceliftu. v pripade podobneho rozmeru sehnat na ebay mrizku s dirou viz odkaz nahore. A zase za prubehu stavby pripadne doladit detaily

 

 

Osobne bych byl za variantu kusu cernyho plastu s vyriznutim diry na budik a pripadne aspon nejake vedlejsi dirky na ofuk. Lepidel je spousta typu.  

Odkaz ke komentáři
před 8 hodinami, Martin ASV napsal:

Tomu nevysvětlíš.Má svou hlavu.

Říká ten pravý.

Je mi fuk kolik to stojí, jestli se to bude mlžit, jestli to bude nepraktický nebo cokoliv jinýho. Hledám odpověď a místo ní dostávám věštění z koule.

Můj cíl byl koupit plast, použít rozbitou ventilačku, narvat to tam a dráty prostě protáhnout. Ptám se snad po tisícáté jestli má někdo zkušenost, viditelně nikdo nemá.
 

před 3 hodinami, Durgroda napsal:

2.vyndat mrizku a vyzkouset jak je na tom velikostne oproti faceliftu. v pripade podobneho rozmeru sehnat na ebay mrizku s dirou viz odkaz nahore. A zase za prubehu stavby pripadne doladit detaily

 

 

Osobne bych byl za variantu kusu cernyho plastu s vyriznutim diry na budik a pripadne aspon nejake vedlejsi dirky na ofuk. Lepidel je spousta typu.  


Je rozdíl mezi samotným plastem ventilačky, face má kulatou koncovku, předface má takovou osmičku, to už jsem zkoumal. A jsem si naprosto jistej že šprdlinky jentak zaměnit nejdou - celkově má ta ventilačka jinak udělaný ovládání a vnitřní velikost - což mě vede k tomu že face by pasoval. Mě jde o předface. 

před 22 hodinami, Konny napsal:

Vykasli se na ofuk a normalne to dej na A sloupek nekde dole k palubce, tam ti to nicemu zavazet nebude, videt na to budes v pohode a nebude te to stat nic na vic...

Ano, sloupek je řešení, ale ptám se na něco úplně jiného.

 

Ještě čekám, že tady přistane chytrá rada typu "pořiď si Bluetooth diagnostiku do OBD2". Na to dopředu odpovím že jsem (kdysi dávno) pořídil a nefunguje, jelikož OBD II auto nemá.

Odkaz ke komentáři

Nemám s tím zkušenosti, ale osobně bych si to dal taky raději do ofuků, i když to na palubovce nezavazi tak by se mi to tam nelíbilo. Ohledně klimatizace a topení si myslím že to takový problém nebude. V autě mám sám držák na mobil ve ventilaci a nikdy jsem problém neměl. Klima tomu nevadí a topit naplno taky nepotřebuju, spíše si to hodím na nohy.

Jinak co jsem viděl tak se dělaji i třeba digitální budíky do golfu 7 přímo do ofuků a mají to taky protažený.

Asi bych napřed zkusil upravit tj. vyříznout a zaslepit mřížku z předface (z vrakoviště třeba na vyzkoušení) a pokud by to nebylo ono tak bych dal řešil jiné varianty.

A co za info tam chceš vlastně mít?

Odkaz ke komentáři

 

před 14 hodinami, Martin ASV napsal:

Odpověď pro Tavi: Ne,nemám a nechci mít.

Když nemáš, proč komentuješ? Proč se mě snažíš naštvat že si vymýšlíš pohádky o mlžení a jak to nepůjde?
Už snad potřetí jsem se ptal kdo má zkušenosti nebo kdo si to koupil. A zeptal jsem se snad dostatečně jasně.

 

 

V 7. 8. 2019 at 21:02, NameNotFound74 napsal:

A co za info tam chceš vlastně mít?

 

Buď nejspíš teplotu/tlak oleje, nebo ampérmetr, mám tři, tak si můžu vybrat. Všechny jsou elektronický, žádná mechanika.
Eventualita je multifunkce za nesmyslnej peníz, což by se mi líbilo, ale je na to potřeba OBD2.

Odkaz ke komentáři

Asi nikdo tady zkusenost mit nebude a nejaka redukce na predface ofuk taky nebude, takze vytahni mrizku a misto ni dej treba plexisklo nebo neco podobnyho a do toho namontuj ten budik.

Jinak me jeste napadlo, nechces si vyrobit nejaky drzak (kaplicku) na vsechny 3 buduky a ten drzak pridelat na palubku nad stredovy ofuky?

Odkaz ke komentáři
V 8. 8. 2019 at 23:13, Konny napsal:

Jinak me jeste napadlo, nechces si vyrobit nejaky drzak (kaplicku) na vsechny 3 buduky a ten drzak pridelat na palubku nad stredovy ofuky?

Mám přeface palubku a tam to není kam nacpat.
Mám ten vzhled rád a tohle by rušilo interiér. Leda místo prostředních ofuků, ale to jsme zpátky u problému č.1.

Můžu vyrabovat rozbitý ofuky, vyřezat do nich díru a nacpat budík. Ale to je práce a otrava, tak jsem si to chtěl ušetřit a zeptat se.

Jen tak z nudy jsem zkušebně nandal držák na sloupek.

image.png.5a983b17ee47b9cbc1ffac9604b4dfe6.png

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...