Přejít na obsah

Světla - výměna halogen za LED


sibik

Doporučené příspěvky

Ahoj, 

chtěl jsem se zeptat, jestli jste se setkali s výměnou halogenů za led žárovky u  OCT III. 

Když jsem vyměnoval halogeny u OCT II facelift za ledky, tak svítivost byla parádní, výška dobrá, aby to nikoho neoslňovalo, ale přesto fakt parádní svítivost. Teď jsem měnil halogeny za LED u OCT III a ta svítivost se stejnýma žárovkama je hrozná, jsou tam teď LEDky H15. Hrozně to svítí do země - a nedá se to ani zvednout......navíc rozdíl dálkových a potkávacích je tak 5% když moc. 

Nemá někdo nějakou radu, jak tam LEDky nainstalovat, popř. se s tím někdo už setkal?

Díky za info

 

Odkaz ke komentáři
  • o 8 měsíců později...

Zdravim. Nechcem zakladat novy prispevok tak pisem tu. Ja som tiez chcel vymenit klasicke halogen ziarovky H7 za led, objednal som z Ebay-u, 2 ziarovky ma vysli na cca 25 eur a svietia hrozne, v tme ako keby som s vypnutymi svetlami siel. Chcem sa spytat ci uz niekto objednaval Ledky z alliexpres, resp. Ebay, aby som zas neobjednal a zase nic z nich. Chcel som vymenit aj stretavacie H7 aj dialkove H15

Odkaz ke komentáři

osobně bych určitě neřešil výměnu celých světel a když tak bych šel asi do dražších žárovek třeba jen s vyšší svítivostí, Halogeny jsou bezúdržbové a žárovky relativně levná záležitost. osobně jsem s nimi na OIII velice spokojen neoslňují a velice dobře svítí. když to porovnám s některými jinými auty tak opravdu záleží na mnoha faktorech.

Odkaz ke komentáři
  • o měsíc později...

za mna urcite Osram nightbraker, pouzivam ich od 2016 zatial 3 sada cize za 4 roky ma stali dokopy 60€ (2x uz vymene a teraz 3 mesiac nove ) ... nahradou za LEDky z aliex alebo ebay urcite nie, ako bolo spomenute je to na technicak a nikdy ich korektne nenastavis kedze paraboly su vypocitane a vyrobene na zdroj svetla z vlakna "1 bod" a nie z viacerych bodov / čipov ... ak mas zvysnych 2.000€ tak si radsej daj dorobit origo xenony, ak tych 2t € nemas, tak Osramy alebo Philipsky

Odkaz ke komentáři
  • o 2 roky později...
V 14. 8. 2019 at 17:09, sibik napsal:

Ahoj, 

chtěl jsem se zeptat, jestli jste se setkali s výměnou halogenů za led žárovky u  OCT III. 

Když jsem vyměnoval halogeny u OCT II facelift za ledky, tak svítivost byla parádní, výška dobrá, aby to nikoho neoslňovalo, ale přesto fakt parádní svítivost. Teď jsem měnil halogeny za LED u OCT III a ta svítivost se stejnýma žárovkama je hrozná, jsou tam teď LEDky H15. Hrozně to svítí do země - a nedá se to ani zvednout......navíc rozdíl dálkových a potkávacích je tak 5% když moc. 

Nemá někdo nějakou radu, jak tam LEDky nainstalovat, popř. se s tím někdo už setkal?

Díky za info

 

Ahoj, mám to úplně stejně.. Také nevím co s tím.. Mám OSRAM (dnes legal).. A měl jsem OSRAM 15,a nepřesvítí H7. Pak jsem zjistím že mají méně Lumenů než H7 🙃, koupil jsem H15 s 15000lm. A svítí také do země.. Přišel jsi na to co s tím, nebo ne?

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...