Přejít na obsah

Světla - výměna halogen za LED


sibik

Doporučené příspěvky

Ahoj, 

chtěl jsem se zeptat, jestli jste se setkali s výměnou halogenů za led žárovky u  OCT III. 

Když jsem vyměnoval halogeny u OCT II facelift za ledky, tak svítivost byla parádní, výška dobrá, aby to nikoho neoslňovalo, ale přesto fakt parádní svítivost. Teď jsem měnil halogeny za LED u OCT III a ta svítivost se stejnýma žárovkama je hrozná, jsou tam teď LEDky H15. Hrozně to svítí do země - a nedá se to ani zvednout......navíc rozdíl dálkových a potkávacích je tak 5% když moc. 

Nemá někdo nějakou radu, jak tam LEDky nainstalovat, popř. se s tím někdo už setkal?

Díky za info

 

Odkaz ke komentáři
  • o 8 měsíců později...

Zdravim. Nechcem zakladat novy prispevok tak pisem tu. Ja som tiez chcel vymenit klasicke halogen ziarovky H7 za led, objednal som z Ebay-u, 2 ziarovky ma vysli na cca 25 eur a svietia hrozne, v tme ako keby som s vypnutymi svetlami siel. Chcem sa spytat ci uz niekto objednaval Ledky z alliexpres, resp. Ebay, aby som zas neobjednal a zase nic z nich. Chcel som vymenit aj stretavacie H7 aj dialkove H15

Odkaz ke komentáři

osobně bych určitě neřešil výměnu celých světel a když tak bych šel asi do dražších žárovek třeba jen s vyšší svítivostí, Halogeny jsou bezúdržbové a žárovky relativně levná záležitost. osobně jsem s nimi na OIII velice spokojen neoslňují a velice dobře svítí. když to porovnám s některými jinými auty tak opravdu záleží na mnoha faktorech.

Odkaz ke komentáři
  • o měsíc později...

za mna urcite Osram nightbraker, pouzivam ich od 2016 zatial 3 sada cize za 4 roky ma stali dokopy 60€ (2x uz vymene a teraz 3 mesiac nove ) ... nahradou za LEDky z aliex alebo ebay urcite nie, ako bolo spomenute je to na technicak a nikdy ich korektne nenastavis kedze paraboly su vypocitane a vyrobene na zdroj svetla z vlakna "1 bod" a nie z viacerych bodov / čipov ... ak mas zvysnych 2.000€ tak si radsej daj dorobit origo xenony, ak tych 2t € nemas, tak Osramy alebo Philipsky

Odkaz ke komentáři
  • o 2 roky později...
V 14. 8. 2019 at 17:09, sibik napsal:

Ahoj, 

chtěl jsem se zeptat, jestli jste se setkali s výměnou halogenů za led žárovky u  OCT III. 

Když jsem vyměnoval halogeny u OCT II facelift za ledky, tak svítivost byla parádní, výška dobrá, aby to nikoho neoslňovalo, ale přesto fakt parádní svítivost. Teď jsem měnil halogeny za LED u OCT III a ta svítivost se stejnýma žárovkama je hrozná, jsou tam teď LEDky H15. Hrozně to svítí do země - a nedá se to ani zvednout......navíc rozdíl dálkových a potkávacích je tak 5% když moc. 

Nemá někdo nějakou radu, jak tam LEDky nainstalovat, popř. se s tím někdo už setkal?

Díky za info

 

Ahoj, mám to úplně stejně.. Také nevím co s tím.. Mám OSRAM (dnes legal).. A měl jsem OSRAM 15,a nepřesvítí H7. Pak jsem zjistím že mají méně Lumenů než H7 🙃, koupil jsem H15 s 15000lm. A svítí také do země.. Přišel jsi na to co s tím, nebo ne?

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
  • Příspěvky

    • Tvl, já jsem teď poslední dva nasranej permanentně, ale tohle najít na autě by mě asi rozbrečelo.
    • Přesně to znám, rodiče si koupili nového žigulíka, 2106 (1600) byl tehdy ten nejlepší. Postavili i kvůli němu novou dvougaráž a pod trámy na strop se natloukl heraklit (nebo jak se to jmenovalo) a udělala se hezmá stropní omítka. Asi po dvou letech co to bylo postaveno šel taťka jeden den do garáže (s autem se jezdilo tak 1x do měsíc, měli jsme ještě jiné) a strop o ploše  tak 3m2 spadl na auto. Nějací parchanti zvrchu vyžrali celý ten polistyrén, zůstala tam jen ta vrstvička rábicu a jednou to už nevydrželo ... . Takže náš klenot utrpěl pár šrámů. 
    • No ty kravo, tak to je teda stesti jako prase! 🙂
×
×
  • Vytvořit...