Přejít na obsah

Pojistka č.7 - nejde nastartovat


ArchMatt

Doporučené příspěvky

Dobrý den, tomu kdo ví 😄

Mám menší problém se svojí octavii 1.6 55kw , jednoho krásného dne jsem nastartoval dojel a posléze jsem už nastartovat nemohl.
Nejdříve jsem si myslel že už je v hajzlu startér bohudík tomu tak není (odzkoušena funkčnost) ale zjistil jsem že spínač zapalování je jaksi trochu porouchaný, takže jsem objednal nový a namontoval posléze už mi nepadá pojiskta č.2 ale stále zůstává pojistka č.7 (která prostě vystřelí).

předpokládám že kabel někde po cestě se už prostě přetavil teplem a je v čudu.

Ale chci se optat zda někdo toto též neřešil a nebyla to nějaká banalita která se dá vyřešit.
Pojistka č.7 vystřeluje ( našel jsem že to jsou zpětné světlomety) ale chtěl jsem se optat když nejdou tak nejde ani nastartovat bez nich vozidlo ? 😅

Odkaz ke komentáři
6 hours ago, Martin ASV said:

No máš je asi v motoru ty kabely trochu připečené. Jdou stejným svazkem. Prohlédnout kabely a spravit couvačky.

Hele chyba už se našla , nejde nastartovat také vyřešeno někdo od spínací skříňky přerušil kabel a navedl ho až na spoj do kufru (něco jako zabezpečení ? 😄 ) takže sice to chtělo rezebrat polovinu auta ale našel jsem to.

dále proč pojistka vyráží je že byl propečený konektor u spojky , takže jdu objednávat nový.


Ale i tak díky že jsi napsal nějaký názor 🙂

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...