Přejít na obsah

zatékání do vozu


J.M.

Doporučené příspěvky

Zdravím, zatéká mi do Octavie combi 1. generace, voda se objevuje  v prostoru zadních světel (ale stéká někde v horním rohu pátých dveří), teče po svazku kabelů dolů a drží se v boční kapse. Vypadá to,že zatéká zřejmě pod těsněním u pátých dveří, má někdo nějakou zkušenost? Díky za odpovědi. Honza

Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...

Octavia I FL liftback. Někudy mi teče do pátých dveří, voda se hromadí a při otevření kufru vyteče zámkem a otvory pro vnitřní plast pátých dveří. Máte někdo radu, na co se zaměřit, kudy to tam může téci. Četl jsem, že lištou osvětlení SPZ, tak pokud je to i váš názor, prosím o návod, jak lištu demontovat. Děkuji

Odkaz ke komentáři
  • o 4 týdny později...
  • o 2 měsíce později...
V 27. 9. 2019 at 12:12, Martin ASV napsal:

Bolest kombíků. U pantů je kapsa a tam jsou od sebe odtržené plechy. Tmel na spodek a vytmelit. Už se to tu řešilo. A dobrá průchodka na kabely,tou to teče taky.

InkedIMG_20191228_140607_HHT_LI.jpg.baffe8e0c08f84fbdb03d3d9e4ef3b3b.jpgMůžete mi prosím doporučit voděodolný kvalitní tmel se kterým máte dobré zkušenosti? Nejspíš se mi tlačí voda do auta v tomhle spoji. Děkuji.

Odkaz ke komentáři
  • o 8 měsíců později...
  • o rok později...
V 7. 10. 2019 at 13:09, pesan71 napsal:

Octavia I FL liftback. Někudy mi teče do pátých dveří, voda se hromadí a při otevření kufru vyteče zámkem a otvory pro vnitřní plast pátých dveří. Máte někdo radu, na co se zaměřit, kudy to tam může téci. Četl jsem, že lištou osvětlení SPZ, tak pokud je to i váš názor, prosím o návod, jak lištu demontovat. Děkuji

Omlouvám se za citaci, ale mám úplně ten samý problém, pomohla výměna toho gumového těsnění? Díky za info

Odkaz ke komentáři
  • o rok později...

Ahoj,

mám také problém se zatékáním do Octavia 1 Combi. Už nevím kde hledat. Odtokové hadičky od střešního okna vyčištěny, voda jimi odtéká. Držák hagusu jsem přetěsnil. Ale nic nepomáhá. Přikládám foto. Červeně jsem zakroužkoval otvor, ze kterého při dešti vytéká voda. Nějaký typ co ještě vyzkoušet?

Děkuji moc za rady.

IMG_2299.jpg

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...