Přejít na obsah

Pokazené riadenie


Roman1985

Doporučené příspěvky

Zdar klubáci. Prosím vás o radu. Vlastním jednotkovú Octaviu 1.6 74kW, kód motora AKL, r.v.2000 a mechanik mi povedal, že mi tečie riadenie a je nutné vymeniť ho. Písal mi, že je nutné objednať diel číslo 1J1 422 105. Pozeral som daný diel na internete a s týmto označením dielu mi našlo iba riadenie MAPCO alebo BOSCH. Napríklad BOSCH vychádza cenovo na vyše 700eur (cca.19 000Kč) a príde mi to veľmi drahé. Diely objednávam na stránke www.škoda-diely.sk a tam mi napríklad nenašlo žiadny diel s označením 1J1 422 105. Keď som tam zatelefonoval, pani mi zdelila, že tento diel už nie je v ponuke. Neviem si rady, chcel by som originálny Škoda diel, no pod daným označením ho neviem nájsť. Viete mi poradiť prosím, aký diel mám kúpiť? Nie je 700euro priveľmi vysoká cena za riadenie? Nezmenilo sa typové označenie dielu? Nepasovalo by mi toto riadenie https://www.skoda-diely.sk/nahradny-diel/1j1422075s-riadenie-kompletne-de-34357.html do vozidla? Predsa len ide o originál nemeckú prvovýrobu a za menej ako polovičnú sumu. Poraďte prosím, už som v koncoch. Ďakujem vopred za ochotu.

Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...