Přejít na obsah

Škoda Octavia 1 Cayenne


Doporučené příspěvky

před 1 minutou, NameNotFound74 napsal:

Můžeš se snažit sebevíc, ale na takové ploše v takových podmínkách tam budeš mít nějaké smítko vždycky, tomu se prostě nevyvaruješ

I před tím co mi to lakovali u nás v lakovně tak tam v tom laku bylo sem tam smítko no, doufal jsem že se mi to povede líp 😄 

Nechtěl jsem okolo toho moc lítat tak jsem to zatím nefotil

Upraveno uživatelem Jakub21
Odkaz ke komentáři
před 1 minutou, Konny napsal:

Dobra prace. Sice sprej nikdy nenahradi lakovnu, ale treba to nejakou chvili vydrzi 👍

Nenahradí no, ale jak říkal ten mistr v lakovně, nechávat lakovat tenhle kufr by byly vyhozený peníze. Se sundáním skla by to v Jihlavě v Auto máca vyšlo na 5-6 tisíc s tím že říkal něco ve smyslu že na takhle starý auta nedávají záruku. Nabídl mi nový vrata ale s prací za 12 tisíc.

Upraveno uživatelem Jakub21
Odkaz ke komentáři
před 6 minutami, Konny napsal:

Vezmes cihlu a sklo je venku behem chvilky 😂😂

Samozrejme si delam srandu. Sklo by sis ale asi zvladl i sam sundat a nalepit... 

To asi jo, ale nechtěl jsem riskovat. 

Jinak teď jsem dodělal ty stěrače. Vyměnil jsem komplet to co je na fotce označený. 

Pro porovnání:

Velká táhla VIKA měli 26,8 cm - Origo Škoda 25,5 cm.

To malé táhlo/ramínko se kterým otáčí motůrek: VIKA - 7 cm - ORIGO 5.5 CM. 

240544165_323109476232792_3466995797434583939_n.jpg

Odkaz ke komentáři
před 1 minutou, Radas napsal:

Vyřešeno, super. Ta mechanika je asi pro jiný model Octavie

Odesláno z mého Radas realme 8 pro pomocí Tapatalk
 

Asi, zajímavý je že číslo dílu je stejné a ještě jsem to objednával na skoda-dily.cz podle vin kodu, tam mi to dokonce psalo "tento typ je vhodný pro váš vůz". 🙂 

Upraveno uživatelem Jakub21
Odkaz ke komentáři
před 1 minutou, Konny napsal:

Na to, ze je to sprejem to vypada dobre. Podle me by to ale sneslo jeste nekolik vrstev bezbarveho laku. 

Podle mě ne 😄 Je tam asi tak 5 vrstev z toho 3 tenký a 2 jsem fakt vzal pořádně, odlesk to má úplně stejný jako zbytek auta i odstín 🙂 Jen tomu dám 14 dní nebo možná  i měsíc a rozleštím ten pomeranč který tam drobet je 🙂 

před 1 minutou, Jakub21 napsal:

Podle mě ne 😄 Je tam asi tak 5 vrstev z toho 3 tenký a 2 jsem fakt vzal pořádně, odlesk to má úplně stejný jako zbytek auta i odstín 🙂 Jen tomu dám 14 dní nebo možná  i měsíc a rozleštím ten pomeranč který tam drobet je 🙂 

Hlavně jsem měl strach jak už jsem měl těch vrstev tolik, aby mi to nesteklo 😄 

před 2 minutami, Jakub21 napsal:

Podle mě ne 😄 Je tam asi tak 5 vrstev z toho 3 tenký a 2 jsem fakt vzal pořádně, odlesk to má úplně stejný jako zbytek auta i odstín 🙂 Jen tomu dám 14 dní nebo možná  i měsíc a rozleštím ten pomeranč který tam drobet je 🙂 

Hlavně jsem měl strach jak už jsem měl těch vrstev tolik, aby mi to nesteklo 😄 

Důležité je že to není matné, někde jsem tu ve fóru viděl tmavě modrou Octavia 1 u které se někdo pokoušel také sprejem nalakovat kuft a ve výsledku byl celý kufr matný. 

Tady je fotka kufru když jsem ho před 3 lety nechával lakovat v lakovně... akorát teda s tím že než mi to předali tak to ještě rozleštili

IMG_20181018_081054.jpg

A na této fotce (která vznikla po karambolu se sloupkem 🙂) Jde vidět jejich lak z úhlu ze kterého je patrné že ani ten původní lak který oni stříkali pistolí nebyl úplně krásně jasný.Popis není dostupný.

Odkaz ke komentáři

Dnes se mi podařilo ještě sehnat originální poklice na Octavii 1. Chtěl jsem sice původně litá kola, ale gumy na zimu mám furt dobrý, takže nechám plechy. Jen poklice jsem chtěl origo když už jsem vrátil na auto zelená loga. 

241145257_431919365268435_1030083190071638172_n.png

Upraveno uživatelem Jakub21
Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...
V 30. 8. 2021 at 20:37, Jakub21 napsal:

Dnešní první mytí od lakování 🙂 Přemýšlím zdali mám vracet nápis Octavia 1.6i, ale asi raději ne. 😄 A dále se snažím sehnat černý polep světel, tak snad se zadaří. Při nejhorším si to vyrobím sám no.

Popis není dostupný.

Popis není dostupný.

Ty nálepky na světla jsem viděl na bazoši 😉 : https://auto.bazos.cz/inzerat/141053061/tuningove-mrizky-zadnich-svetel-octavia-1-combi.php

Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...
  • Jakub99 changed the title to Škoda Octavia 1 Cayenne

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...