Přejít na obsah

Škoda Octavia 1 Cayenne


Doporučené příspěvky

Právě teď, krofnen napsal:

Ještě když jsme u těch řadících pák, ta plaketka se asi nedá nějak rozumně vyměnit, jako třeba u dvojkové Octávky, že? Zabíjel bych pro origo řadičku s barvou zelená petrol, ale našel jsem jen jednu pro verzi 4x4. Čtyřkolku ale nemám, tak by to vypadalo blbě..

Mám právě průměr 22 mm, nedávno jsem na bazaru sehnal tuto koženou, ale nakonec jsem ji tam nedal, je už celkem ohmataná, nicméně za tu cenu dobrý, navíc má tu černou plaketu v pěkným stavu 🙂 Ta plaketa se dá vyměnit, je to velice jednoduché, pod spodní část strčíš třeba šroubovák a opatrně ji nadzvedneš, je tam jenom nacvaknutá 🙂 

Odkaz ke komentáři

Tak to je super. Každopádně teď budu muset pro sebe najít nějakou výmluvu, proč investovat asi 1600 do hlavice páky, k tomu sehnat ještě druhou kvůli černé plaketce a na závěr ještě někde, počítám minimálně za tisícovku, nechat ušít manžetu ve stejné barvě..😀 A to jsem si před měsícem už jednu novou páku pořídil.😀

Odkaz ke komentáři
Chtel jsem taky tu kozenou hlavici, ale na tlustej klacek je nesehnatelna nebo za sileny penize. Zvolil jsem tedy kompromis a dal kulatou kozenou radicku (hlavice i s pytlem). Musel jsem si sice zvyknout na kulatou hlavici, ale jsem rad, ze ji mam, ta obyc. gumova byla hrozna... 
Tu kulatou mám doma, jeden čas jsem ji tam měl, ale nezvykl jsem si na ní. Ta gumová origo je sice škaredá, ale má lepší tvar

Odesláno z mého Redmi Note 7 pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
hehe, to jsem rád, že jsem ji koupil před 4ma rokama přímo ze šáde za nákupku :D 
Já před 4 rokama neměl řidičák, natož auto [emoji28]

Odesláno z mého Redmi Note 7 pomocí Tapatalk

hehe, to jsem rád, že jsem ji koupil před 4ma rokama přímo ze šáde za nákupku :D 
Já před 4 rokama neměl řidičák, natož auto [emoji28]

Odesláno z mého Redmi Note 7 pomocí Tapatalk

hehe, to jsem rád, že jsem ji koupil před 4ma rokama přímo ze šáde za nákupku :D 
Já před 4 rokama neměl řidičák, natož auto [emoji28]

Odesláno z mého Redmi Note 7 pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
před 34 minutami, psovod napsal:

oprava bederky znamená rozdělat opěradlo a následně zjištění,že praskl plast,opravná sada 1000 kč plus práce,není lepší se mrknout po vrakáčích a koupit jinou funkční sedačku? zrovna tuhle plně funkční mám doma,ale Olomoucko

Už ji mám opravenou, opěradlo jsem rozdělal jen zespodu, pomocí elektrikářské pásky jsem bederku opravil za cca 20 Kč 🙂 Provedl jsem nějaké ty zátěžové testy ... vážím kolem 100 kil, takže můžu nazvat testy zátěžové 🙂 A bederka stále drží, tak uvidím, když to povolí tak už to řešit nebudu. U těch RS sedaček co mám, mám bederku funkční a stejně ji nepoužívám 🙂 

A nevěřil bys jak je těžké sehnat sedačku s tímhle vzorem, výhřevem a airbagem alespoň v takovém stavu jako ji mám já 😄 Minimálně tady u nás v okolí, 

Odkaz ke komentáři

ale jo,věřil,ale vzhledem k tomu,kdy se ta auta vyráběla je to jasné,u auta,co používám jako pracovní,jsem se pokusil vyřešit problém zničeného sedáku výměnou molitanu za nový,nepovedlo se,škodovka dodala absolutní odpad,rozpadající se ještě před montáží,nakonec jsem sehnal pěknou sadu za slušné prachy,ale pro jistotu jsem koupil nový molitan aspon na svoje sportovní sedadla z paketu sport,jako první majitel je sice ještě mám ok,ale u tohoto modelu byl náhradní molitan ok,cena sice kolem 2000,ale do budoucna se bude hodit,sehnat sport sedadla na octávku v pěkném stavu taky problém

Odkaz ke komentáři
před 5 hodinami, psovod napsal:

ale jo,věřil,ale vzhledem k tomu,kdy se ta auta vyráběla je to jasné,u auta,co používám jako pracovní,jsem se pokusil vyřešit problém zničeného sedáku výměnou molitanu za nový,nepovedlo se,škodovka dodala absolutní odpad,rozpadající se ještě před montáží,nakonec jsem sehnal pěknou sadu za slušné prachy,ale pro jistotu jsem koupil nový molitan aspon na svoje sportovní sedadla z paketu sport,jako první majitel je sice ještě mám ok,ale u tohoto modelu byl náhradní molitan ok,cena sice kolem 2000,ale do budoucna se bude hodit,sehnat sport sedadla na octávku v pěkném stavu taky problém

Já mám naštěstí sedák dobrej, jak na těch sportovních RS tak i na těch obyčejných :) 

Odkaz ke komentáři
  • Jakub99 changed the title to Má Oranžová Jednička
  • Jakub99 changed the title to Škoda Octavia 1 Cayenne

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...