Přejít na obsah

Škoda Octavia 1 Cayenne


Doporučené příspěvky

Tak jsem se dnes pustil do velice neprofesionální renovace části chladičové stěny [emoji28] Sem tam byla už trochu rezavá a omlácená od kamínků [emoji4] 

59bfa779b0fd5dfe3368d3506174d485.jpgb78a8fd67b93740dd6c61d2838dfe2bd.jpg19c7808e73be458e8aed2e59aa44b541.jpg20add5fb7d9689e42bd7f24572d20642.jpg

Odesláno z mého Redmi Note 7 pomocí Tapatalk
 

před 5 hodinami, KryštofKoska napsal:
Popelník se má otevřít sám.
Asi před rokem se mi otvírání rozbilo, jde to nějak opravit? 

Dá, ale už to pak není ono. Dá se na internetu najít návod

Odesláno z mého Redmi Note 7 pomocí Tapatalk
 

Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...

Každý motor v Octavii 2 má své problémy, které umí sáhnout hluboko do peněženky.... ať to jsou šály, praskající hlavy,turba, vstřiky, kabeláže, egr a další.
U 2.0 tfsi rády praská výfuková část turba u K03. Je potřeba hned po koupi sundat vanu a vyčistit sací koš,případně vyřadit vyvažováky. Rozvody často lidi dělají pouze řemen, ale vyprdnou se na řetízek mezi vačkama. Kontrolu případnou výměnu pístku vysokotlaké pumpy, čištění sacích ventilů.
Když tohle u tfsi uděláš budeš jenom jezdit. Za mě dobrý motor.

Odkaz ke komentáři
před 10 minutami, NameNotFound74 napsal:

Moc pěkná práce, má kolik to tak vyjde cca?

Mně opravoval i bok sedáku, jelikož ta látka na něm byla taková pomuchlaná už. Vyšlo mě to komplet na 900 Korun. Měl jsem u něj tu sedačku 14 dní, ale jen pro to, že rekonstruuje dům. Jinak říkal že to zvládne i za jeden den. 

Odkaz ke komentáři
před 1 minutou, Radas napsal:

Na jedničku jsem kupoval z důvodu prasklých pacek, které jsem opravoval , ale vždy vydržely jen chvilku .Dodavatele si nepamatuji.

Já mám teď už dlouhou dobu, kožené nepolámané. Ale chtěl bych raději látkové, originální co jsem tam měl je polámané

Odkaz ke komentáři

Pomoc! 🙂 Od výměny sedadel mám problém s výhřevem. Při zapnutí relátko někdy cvakne hned na 1. vyhřívacím stupni někdy až na 4... Někdy zas necvakne vůbec. V sedačkách asi problém nebude protože občas, když to cvakne na tom 1. stupni normálně hřejí. Tudíž mě zajímá kde by mohl být problém, jestli v tom relátku, ovladači nebo ř. jednotce. ? Děkuji za rady

Odkaz ke komentáři

Tak dneska jsem prodal RS sedačky, až mi málem ukápla slza, když jsem si vzpomněl, jak dlouho jsem je sháněl a jak se na nich sedělo 🙂 Nicméně přijel si pro ně kluk s krásnou 1.6tkou, tak šly alespoň do dobrých rukou.

Výhřev se opravil  sám. Už sedačky hřejí bez problému. 

A včera proběhlo domácí leštění. 

     118244483_2704526406473025_1155338065843297280_n.jpg

 

Upraveno uživatelem Jakub21
Odkaz ke komentáři
před 3 hodinami, Luk.ass napsal:

Tak Octavia 3 je pěkný svezení, hlavně ve verzi RS, ale jedině automat. Nešetřit si peníze na parcelu, tak už jsem jedničku obměnil za trojku RS. 

To mně by stačila obyčejná Octavia 3 1.4TSi, ideálně taková ta hnědá 🙂 

sauto.png,10,10

 

Odkaz ke komentáři

Chci se zeptat, můžu ze dveří vyndat ty průhledné folie co jsou pod tapcama? Prý tam jsou aby do dveří nezatýkalo, ale myslím si že ty folie by tomu stejně nějak nepomohly kdyby tam teklo. 

Chci je vyndat protože když přidám bassy na rádiu tak slyším, jak tam ty folie rezonují. Vzhledem k tomu, že se chystám auto prodávat, tak nechci investovat do vytlumení dveří.  

Odkaz ke komentáři

Ty folie tam jsou opravdu kvuli pripadnemu zatekani do auta. Kdo je ma potrhany, tak mu muze, ale i nemusi zatekat. Je to bud a nebo... 

Jinak jses si jisty, ze ti rezonuje ta folie? Ja jsem si treba niceho u sebe pred vytlumenim nevsiml a ani jsem o tom nikde neslysel, ze by nekomu rezonovala folie. 

Odkaz ke komentáři
Ty folie tam jsou opravdu kvuli pripadnemu zatekani do auta. Kdo je ma potrhany, tak mu muze, ale i nemusi zatekat. Je to bud a nebo... 
Jinak jses si jisty, ze ti rezonuje ta folie? Ja jsem si treba niceho u sebe pred vytlumenim nevsiml a ani jsem o tom nikde neslysel, ze by nekomu rezonovala folie. 
Jsem si jistý, je to takový igelitový zvuk. Jak jsem měnil zámek ve dveřích, tak je ta folie u řidiče stejně potrhaná.

Ještě by mě zajímalo, jakože někdo tam má tyhle fólie a někdo takové šedé výplně z čehosi... Vidívám to hodně na fórech na fotkach rozebraných dveří že to tam mají a folii ne. Pokaždý je to ta samá výplň. Tak si myslím jestli to tam některé verze nemají už od výroby.

Odesláno z mého Redmi Note 7 pomocí Tapatalk

Jsem si jistý, je to takový igelitový zvuk. Jak jsem měnil zámek ve dveřích, tak je ta folie u řidiče stejně potrhaná.

Ještě by mě zajímalo, jakože někdo tam má tyhle fólie a někdo takové šedé výplně z čehosi... Vidívám to hodně na fórech na fotkach rozebraných dveří že to tam mají a folii ne. Pokaždý je to ta samá výplň. Tak si myslím jestli to tam některé verze nemají už od výroby.

Odesláno z mého Redmi Note 7 pomocí Tapatalk

Tady toto myslím.7a384b6357d74a8501ce9a335ec5fe8f.jpg

Odesláno z mého Redmi Note 7 pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
  • Jakub99 changed the title to Škoda Octavia 1 Cayenne

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...