Přejít na obsah

Škoda Octavia 1 Cayenne


Doporučené příspěvky

Právě teď, Konny napsal:

Je to mozny, ja jsem to uz davno vyresil led dennim svicenim. V CR tenkrat bylo denni sviceni v plenkach a vetsina lidi ani nevedela, co to je 😂

Pak zarovky vydrzi i nekolik let. 

Mně se moc ty dodělávaný denní svícení u Octavia 1 nelíbí, ale zrovna na té tvé to vypadá pěkně. Mně by se líbilo denní svícení v mlhovkách, ale to tam být nesmí 😕 

Fotka z nějakého polského webu 🙂 

103616136_268378084475750_1638484625471403567_n.png?_nc_cat=105&_nc_sid=b96e70&_nc_ohc=0qCj8sH0Y40AX_PfBa5&_nc_ht=scontent.fprg2-1.fna&oh=fc7c96e9260afaff9ad9274daef2236e&oe=5F2AF911

Odkaz ke komentáři
před 4 minutami, Konny napsal:

Dekuji, jsem rad ze se to me sviceni libi i nekomu jinemu nez jen me 😂

Denni sviceni v mlhovkach u octavia 1 obcas vidim a vypada to dobre, jen nesmis narazit na blbce policajta 😃

Právě, kolega v práci co má xenony, občas svítí jen předními mlhovkami aby šetřil výbojky, není jediný, už jsem potkal tahle více lidí a to tam měli normální žárovku na mlhovku. Spousta lidí co jsem četl tvrdí, že jsou blbci a že akorát oslňují. Mně ale přijde, že ta mlhovka u Octavia 1 moc neoslňuje, naopak přímý pohled do ní je mi příjemnější jako do xenonu nebo do lekových světel 🙂 

Odkaz ke komentáři
před 2 minutami, KryštofKoska napsal:

A proč si je sundaval? Já je mám v plánu koupit.. je to k ničemu?

Právě, řekl bych že jsou celkem k ničemu, maximálně když prší a máš pootevřený okýnko tak ti neprší dovnitř, ale jinak se mi zdá, že je okolo nich hrozně velký aerodynamický hluk od větru 🙂 

Odkaz ke komentáři

Dneska se stalo něco neuvěřitelného.  Jdu z Pennymarketu a vidím jak mi obchází a okukuje auto nějaký děda, tak jsem tam přišel a on to je vaše? Prý mi patří všechna čest za to jak se o to starám, prý snad nikdy neviděl jedničkovou Octavii v takovým stavu a tak nablýskanou  A cca půl hodiny tam se mnou o tom mém autě kecal 😄

Odkaz ke komentáři
Hrozne to potesi, kdyz ti nekdo pochvali auto, ze? Najdou se jeste jedinci, co dokazou ocenit hezky udrzovany auto [emoji106][emoji106]
Potěšilo mě to neskutečně [emoji4] Je fajn, že se najdou tací lidé. Osobně nevím jestli bych měl na to přijít jen tak k někomu na parkovišti u supermarketu, proto abych mu začal vychvalovat auto. Nicméně děda byl až takový šikula, že si během toho co jsem u auta nebyl zjistil i podle oken rok výroby a nemohl uvěřit, že je to auto už skoro 19 let starý [emoji3]

Odesláno z mého Redmi Note 7 pomocí Tapatalk

na mě vloni ukazoval palec hore borec s našlapanou jedničkou v maďarsku :D  dokonce si ji objel kolem dokola i na benzínce .. a potom na cestě do Sárváru se mohl umávat, když mě potkal znova
Na mě mával taky nějaký borec, tady u nás v Čechách. Sám jel v jedničkové, combi octavii. [emoji4] Jedině čeho jsem si na ni stihl všimnout bylo to, že byla snížená a měla zataveny zadní světla, třeba to byl taky nějaký člen octavia clubu [emoji3]

Odesláno z mého Redmi Note 7 pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři

Jednou jsem to zazil, kdyz jsem byl s veteranem Skodou 105 co mam po dedovi v Lidlu a kdyz jsem daval nakup do auta, tak jsem si vsiml, ze me pozoruje starsi chlapek a kdyz jsem sel zaparkovat vozik, tak za mnou prisel, pochvalil mi stav auta a zacal vzpominat, ze mel taky Skodovku a jak s ni jezdil s rodinou do tehdejsi Jugoslavie atd... Taky jsme nejakou dobu splkli a na chlapikovi bylo uplne videt, jak rad na to auto a tu dobu vzpominal 😃👍

Odkaz ke komentáři

Tak dnes jsem byl v servise na doplnění klimy, přišlo se na to že mi nešel větrák od klimy, tak ho vyměnili a doplnili ji. 

Nicméně prý mi málo tlačí kompresor, ale servisák říkal, že je to asi tím, že ji moc nepoužívám. Je dost možný že se to časem rozběhne, uvidím.

 

PS, stále se snažím sehnat tuto hlavici řadící páky, bohužel novou jsem nesehnal a nabazaru jsem ji taky nenašel. Takže kdyby někdo věděl kde se dá sehnat budu rád když mi napíše, na ceně nezáleží, prostě ji chci 😄 Rukojeť řadicí páky FFA300002 | Eskoda shop

Odkaz ke komentáři
  • Jakub99 changed the title to Má Oranžová Jednička
  • Jakub99 changed the title to Škoda Octavia 1 Cayenne

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...