Přejít na obsah

Škoda Octavia 1 Cayenne


Doporučené příspěvky

před 1 hodinou, Konny napsal:

Pokud vetsi nevyuzijes (nejsi zavodnik nebo netahas tezky prives), tak ti ty maly brzdy budou stacit 😉

Prave ze i v R15 kolech vypadaji vetsi brzdy lip a ve vetsich kolech tuplem... 😉

Tažný nemám a s 1.6 ani moc velký závodník být nemůžeš 🙂

Odkaz ke komentáři
před 5 minutami, košin napsal:

Soudruzi to navrhli pred 20 lety, proc si neudelat auto bezpecnejsi tim ze bude mit lepsi brzdy? S odstupem casu to hodnotim jako nejuzitecnejsi upravu co jsem na obou autech delal

Já po dálnicích stejně nejezdím, kdybych chtěl ať to auto líp brzdí, tak si předělám zadní brzdy na kotouče, když už 🙂 

Odkaz ke komentáři

@Vlasta79

Opravdu ty brzdy nestacily. Na okresce ano, ale pri vyssich rychlostech byly slaby, hlavne kdyz jsem mel auto plny lidi a na dalnici to prede mnou nekdo musel zaslapnout, tak ja taky a to jsem kolikrat brzdil i ocima, proste ty brzdy na to nemely. Ted to brzdi jako krava. 

Zkus se nekdy projet s autem, ktery ma vetsi brzdy nez nase octy a zaslapni je treba ve stovce, uvidis ten markantni rozdil 😉

Odkaz ke komentáři

brzdil jsem naplno s autem naloženým na dovolenou s rakví na střeše a potom i s naloženým karavanem a zvládlo to v klidu .. ale nebudu se dohadovat, protože to dopadne stejně, jako mě lidi odsuzují za celoroční gumy .. stejně ani nevím, proč sem píšu, když jsem se chtěl z fora odhlásit :D  asi korona .. 

Odkaz ke komentáři
  • Jakub99 changed the title to Má Oranžová Jednička
  • Jakub99 changed the title to Škoda Octavia 1 Cayenne

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...