Přejít na obsah

Škoda Octavia 1 Cayenne


Doporučené příspěvky

před 3 minutami, Konny napsal:

Mel jsi ji nechat vymenit, spravne by se mela kazdy 2 roky menit, protoze na sebe vaze vlhkost. 

Pokud to ale brzdi normalne a nemas treba gumovej pedal, tak ten zvuk neres 😉

Gumový pedál naštěstí nemám, to foukání je mírné, za normální jízdy nejde slyšet. Je klidně možný že jsem to před tím nevnímal 🙂 

Odkaz ke komentáři

Já mám 2 nesklopný klíče s dálkou, u jednoho mi funguje dálka perfektně a u druhého mi i po výměně baterky klíč odemyká auto tak max ze 2 metrů. Až mi to začne blbnout i u toho prvního, tak si třeba taky nechám udělat vystřelovací. Jak funguje to tlačítko na kufr? DÍKY 🙂 

Odkaz ke komentáři
před 4 minutami, NameNotFound74 napsal:

Tak ji mám a super, kam ji teda narvanou na boku vedle podběhu, takže ani nepřekáží a nářadí s provozníma kapalina atd. jsou aspoň schovaný.

Mě se vedle podběhu nevejde, mám v ní hasičák, krém a čistič na kožené sedačky, mikrovláknové utěrky a vlhčené ubrousky 😄 Provozní kapaliny v autě nevozím. 

Odkaz ke komentáři
  • Jakub99 changed the title to Má Oranžová Jednička
  • Jakub99 changed the title to Škoda Octavia 1 Cayenne

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
  • Příspěvky

    • sice jsi v sekci OIII,ale pokud jsi na FB-spoj se s Daniel Haborák,ten 100% poradí co a jak  
    • Zdravím pánové prosím o radu s pomoc  Sehnal jsem si zrcátka z O2 face na pred face mám zrcátka el.instslaci motorek  Vyměnil jsem instalaci a motorek nějak to nechce fungovat třeba okna nereagují na vnitřní ovladač  Když na klíčku podrzim odemknout tak okna dolů jdou všechna ale když podrzim zamknout tak okno řidiče nereaguje a sklopí se zrcátko jak to prosím mám rozchodit 
    • Zdravím, podařilo se vám vyřešit tenhle problém? Mám totiž na svém autě úplně ten samý. Rezonanční zvuk od motoru při 1100 ot a netuším co by to mohlo být. Jediné co mě napadá je spojka. 
×
×
  • Vytvořit...