Přejít na obsah

TOP nejlepší motory ve Škoda Octavia


Doporučené příspěvky

před 40 minutami, Dakie napsal:

Kdo psal ten článek? Je celkem úsměvný 🙂

 

1,8TSI se 180kW? 1,6 TDI 90 a 110kW? A 2,0TDI 150kW? To jsou nějaké nové typy?

A co je za motor 1,4 TSI 16V? 

Už dávno opraveno, hold špatný zdroj informací... 🙂

Psal jsem to já a právě jsem doufal, že se vyjádří lidi na facebooku a také pomohli 🙂 Budu rád za připomínky a osobní zkušenosti...
 

Odkaz ke komentáři

No nevím, jsou tam smíchané různé motory v různých generacích Octavií na jednu hromadu, za mě je to naprosto nepřehledné a zmatečné. On ani třeba ten motor s označením 1.2 TSI není jen jeden, ale je ho vícero variant (generací), přičemž každá má svoje mouchy. A to platí obecně i o dalších motorech. Takto generalizovat a zjednodušovat výběr motorů je kontraproduktivní a nehodné tohoto fora. Ono se stačí podívat do jednotlivých motorových sekcí a člověk tam podstatné informace celkem snadno najde. Nemyslím si, že takovéto, řekněme amatérsky sepsané, články tomuto serveru nějak prospějí... 

Odkaz ke komentáři

@header009 @Pawouk01 Díky za zpětnou vazbu. Pokusím se to trochu osvětlit. 🙂

Tohle téma má skvělou hledanost a žádné kvalitní články na internetu nejsou (pročítat fórum je sice možné, já ale potřebuji cílit na lidi co to hledají ve vyhledávačích a tam je třeba core článek). Pokusil jsem se tedy dát dohromady nějaký nástřel z článků a zdrojů co jsem dohledal, kdybych to psal pro každou verzi tak bych u toho strávil dva dny a tolik času by mi ten článek nikdy nezaplatil... Současně nemám na to platit někoho dalšího aby to psal za tisíce, byť třeba kvalitnější. Pokud máte nějaké konkrétní typy nebo recenze TOP motorů se zdůvodněním tak sem s nimi, rád je do článku doplním. Šlo především o stručný přehled toho jak se jednotlivé motory liší pro neznalé...

Článek mohu kdykoliv v budoucnu upravovat nicméně jako výkop to funkci plní a už teď to mělo výbornou návštěvnost... 

PS: uškodit to nemá jak 🙂 
PPS: sem do fóra to dávám jen kvůli zpětném odkazu... potřebuji to nalinkovat vzájemně abych posílil ranky článku, budu sem přidávat všechny nové návody, klidně tuto sekci ignorujte...

Odkaz ke komentáři

No a co tady založit sekci tvorba článků. V tom téma volba motorů. A tam napsat požadavek jestli by někdo neměl chuť popsat konkrétní motor podle kódu, z vlastní zkušenosti nebo kdo co ví. Já ti klidne několik řádků o pár motorech napíšu, něco jsem se nahledal, tvoji prácíby bylo sumarizovat to a upravovat první příspěvek, sledovat pot tím návrhy na updaty a doplnění. Ve finále si myslím, že místní komunita má potenciál vyprodukovat odborný a velice slušný článek.

Jinak ano, přesně vím o co jde, vím co je to vlastnit web. Ale furt si myslím, že raději méně a kvalitních článků, než na opak.
Určitě je z čeho čerpat, ale důležitý je se ptát. Myslím, že pár lidí by rádo včetně mě přidalo ruku i dílu, bez nároku na refundaci, děláme to pro sebe..

Odkaz ke komentáři

@header009 Super nápad, netřeba nicméně zakládat sekci, můžete napsat kdokoliv cokoliv o motorech co by mělo podle vás být v článku pod článek, sem do komentářů nebo mě do mailu a já to tam rád doplním. I proto jsem psal do článku v prvním odstavci ať všichni píšou své zkušenosti. Skvěle to zafungovalo u článku o výměně rozvodů, kde na facebooku pod tím bylo 73 komentářů se zkušenostmi o výměně rozvodů... Ty jsem pak doplnil do článku a myslím že je to tím super obsah...

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
  • Příspěvky

    • Zdravím pánové prosím o radu s pomoc  Sehnal jsem si zrcátka z O2 face na pred face mám zrcátka el.instslaci motorek  Vyměnil jsem instalaci a motorek nějak to nechce fungovat třeba okna nereagují na vnitřní ovladač  Když na klíčku podrzim odemknout tak okna dolů jdou všechna ale když podrzim zamknout tak okno řidiče nereaguje a sklopí se zrcátko jak to prosím mám rozchodit 
    • Zdravím, podařilo se vám vyřešit tenhle problém? Mám totiž na svém autě úplně ten samý. Rezonanční zvuk od motoru při 1100 ot a netuším co by to mohlo být. Jediné co mě napadá je spojka. 
    • Zdravím, začala mi skákat závada airbagů, na diagnostice to píše tyto chyby viz. foto. Mate s tím někdo zkušenost? Diky za rady… 
×
×
  • Vytvořit...