Přejít na obsah

Malinové eLKáčko


Doporučené příspěvky

V červnu objednáno, v úterý 22.10. jsem si auto přebíral.. 

Škoda Octavia Combi 1,5 TSI DSG 7stupňové, výbava Lak +

černý interiér s černým stropem

červená Raspberry

nezávislé přídavné topení

zadní parkovací kamera

Sunset

Adaptivní tempomat do 210 km/h

Crew protect - ochrana cestujících vzadu

tažné zařízení

mezipodlaha v zavazadlovém prostoru

ocelové rezervní kolo dojezdové

prodloužená záruka na 5let/150 tkm (uvažuji o odkupu po 3 letech operativního leasingu..)

Zatím nejvíc odvařenej jsem z kombinace DSG a adaptivního tempomatu.. Do teď jsem měl 1,6 TDI v manuálu s adaptivním tempomatem a tohle je zas o kus dál. Virtuální kokpit taky super věcička, hlavně s možností přepnutí na mapu.. No a otvírání kufru virtuálním pedálem je vysoce návykové :) K dnešnímu dni najeto 367km a fakt si je užívám..

 

IMG_20191024_173558.jpg

IMG_20191022_132559.jpg

IMG_20191022_132556.jpg

Odkaz ke komentáři

Barva je v nabidce dlouho, ale je to specialni lakovani, tak jich moc nejezdi.. Jeste jsem premyslel nad modrou sky, ale deti pak vybrali tuhle[emoji1787]Ale uz se tesim na 18" Turbine, dostal jsem ji uz rovnou na zimnich [emoji85] Kazdopadne svezeni super, jsem max spokojenej. Diky!

Odkaz ke komentáři

Diky Martine, uz mame 670km,pomalu se szivame [emoji1787]V nedeli jsem jel dokonce za 5,3 a ani jsem se nesnazil.. Jinak mam dlouhodobou 7,2. Tichy to je, ale hlavne mi chybrlo DSG[emoji106] Kazdopadne priste se vykaslu na parkovaci kameru, jak jsem zvyklej couvat podle zrcatek, tak je to fakt zbytecnost..

Michale, diky[emoji106]

Odkaz ke komentáři

dakie není to zbytečnost, jsou chvíle kdy to oceníš - třeba dcera má u školy parkoviště, který projektoval kretén nebo někdo bez mozku a tam ty děti chodí za auty a nejsou prostě vidět, takže kamera při vycouvávání je hodně dobrej pomocník a bezpečnostní prvek.......

spotřeba dobrá, já mám na zafiře za říjen 9,7l a to v tom jsou i dálky hodně klidným tempem, město je za 12-13l jak nic:-(  mám jí od října jen pro sebe, ale se vším všudy, tedy dodaňování, soukromé kilometry............ dneska bych do tohoto motoru nešel, tsi jsou úplně někde jinde, převodovka totéž........

na jak dlouho jí máš?

Odkaz ke komentáři

No, treba jeji cas jeste prijde, to je pravda[emoji6] Zatim jezdim na znamych mistech a vylozene ji nepotrebuji.. Co mas v Zafire za motor? Spotreba dost vysoka..

Mam Octu na 3roky,takze nejakych 120tkm.. Predchozi jsem vracel se 118431km. Ale od objednavky LaK jsem nikam nejezdil.. Ted zase zacnu, protoze si to budu uzivat[emoji1787] Jedna z prvnich cest bude do Ebersbachu ke tvym kolegum [emoji6]

Odkaz ke komentáři

benzin 1,6 125kw

v době objednání jich moc nejezdilo, takže zkušenosti a možnosti zjištění co a jak nulové  a dneska když se podíváš na spritmonitor, tak prostě všichni jezdí od 10l............. i na českým foru si na tenhle motor stěžujou, to ten 200 ps motor jezdí za míň jak tenhle 170ps....... jenže ten nešel objednat v automatu........

jako jezdí pěkně, o tom žádná, ale očekával sem o 2l menší spotřebu a dálnice je fakt masakr, cestovních 150-160kmh je tak za 15l na 100 a pod 9l je nereálný se dostat.........

jaj, Ebersbach......... bando xxxxxxx to je, ikdyž poslední dobou se trošku zlepšili, ale ono to je možná i tím, že od nich už moc neberem........ ale interních hlášení o úrazech sou pořád nějaký, mazec............ skor každej týden od nich něco přistane na mejlu.......... o wetterenu víš?

Odkaz ke komentáři

krocan: Zafira už je celkem velký auto, takže chápu, že na to musíš víc šlapat a proto to víc žere.. 

Tak koukám, že stejný zkušenosti s Ebersbachem.. Nám letos začali dodávat, protože zavřeli Troisdorf a je to tragédie - 3 měsíce 100% kontrola na záměny, než to dali do kupy.. A Wetteren teda čumim, to jsem vůbec nevěděl 😞

Jirko, díky :)

Odkaz ke komentáři

no tak výsledky troisdorfu byla taky nádhera......... hlavně na léto všichni nadávali - třičtvrtě fabriky odjelo do turecka na 2 měsíce na dovolenou :-)))

my bereme z ebb z 98% pouze boky, jakmile bereme něco jinýho, tak peklo - přijedeme vyzvednout a nikdo nic neví, řidiči čekaj před vrátnicí 8-10h a pak jedou domů, protože i přes potvrzenej termín není hotovo........

o wetterenu psali na intranetu, že neočekávaj velký škody a nedotkne se to výroby a dodávat budou v termínu, tak sem zagooglil a když sem to viděl, tak sem se tomu prohlášení zasmál..........

 

zafira má v techničáku 1701kg, kodiaq 2.0tsi 1711kg

zafira předokolka, 18", kodiaq 4x4, 20" a stejně s ním jezdím o 2l míň........ a to ten jeden stupeň navíc nedělá (6st vs 7st převodovka)

Odkaz ke komentáři

poslední dobou je těch požárů nějak moc............. 3 roky zpátky lehlo popelem bpp v brně, přesně 3 roky na to oficiálně (minulej měsíc) slavnostně zahajovali v nový hale, loni to hořelo v Mostě, letos někde rumunsko, teď belgie (loni byli vytopení, letos vyhořelí) ............

snad bude na nějakej čas klid...........

 

Odkaz ke komentáři
Krásný auto, jak motorem, tak výbavou DSG s adaptivním tempomatem dává smysl, je schopen i zastavit v koloně, nebo je potřeba nějaký další asistent?
Přeju hlavně hodně šťastných a spokojených kilometrů. :palec:
Diky, puvodne jsem chtel 2,0TSI v liftbacku ve Style s adaptivakem a taznym, ale leasingova splatka byla vys nez tohle.. Duvod: kombi ma vyssi zustatkovou hodnotu a vyssi pojistka za 2,0 [emoji26] V kolone zastavi, ale ma tendenci se rozjizdet, takze brzda pak nutna. Ale pak zas staci jen zapnout adaptivni a udrzuje se, funguje od "nuly". Kdyz se popojizdi, tak to schroupne, ale ze by vydrzel stat treba vic jak 5vterin,to neumi[emoji26]
poslední dobou je těch požárů nějak moc............. 3 roky zpátky lehlo popelem bpp v brně, přesně 3 roky na to oficiálně (minulej měsíc) slavnostně zahajovali v nový hale, loni to hořelo v Mostě, letos někde rumunsko, teď belgie (loni byli vytopení, letos vyhořelí) ............
snad bude na nějakej čas klid...........
 
Ja vim akorat o Mostu..
Odkaz ke komentáři

nechci ti to tu úplně plevelit, ale bpp zde https://www.novinky.cz/krimi/clanek/vsichni-pryc-prohoriva-to-hasici-zverejnili-dramaticke-zabery-z-pozaru-hal-40008276

https://www.google.cz/search?q=bpp+požár&sxsrf=ACYBGNTKKd7vDQybdkKLJGledrVLIlybrg:1572475279884&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwis1ebzhsXlAhWIJVAKHTAiD5MQ_AUIESgB&biw=2133&bih=1004#spf=1572475420896

pamatuju si to jako dnes, jedu do práce a poslouchám radio, kde říkali, že shořela fabrika, která zpracovává polyuretan a normálně sem měl husí kůži, že už vlastně nemám kam jet - nepostřehl sem kde to bylo........... nakonec to byla "sestra" patřící pod rakousko.......... navíc to bylo na narozeniny šéfový..........

jak to máte u vás s autama? máte budget dle pozice? nějaký daný značky a předepsaný výbavy? já mám info, že recticel/greiner chce během 3-4 let hlavně pro obchoďáky pouze elektroauta........... což si moc nedokážu představit jako to bude fungovat.......

Odkaz ke komentáři
  • Dakie locked this topic
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...