Přejít na obsah

Malinové eLKáčko


Doporučené příspěvky

  • o 4 týdny později...
  • o 4 měsíce později...
  • o 8 měsíců později...
a neřekla ti aby ty sis pořídil něco většího, aby si byl vidět? [emoji3]
Ne, ona ví, že neumí couvat [emoji23]Prý ji manžel péruje, že má couvat podle kamery a ne podle zrcátek[emoji849]
To je sousedka jeste jemna - pokud ti tohle udelala 800k, +2,5t cihlou co ma rozmery nadstandartniho japonskeho bytu...
 
Mohlo to dopadnout mnohem hur
Joo, prý jela pomalinku [emoji23]
Odkaz ke komentáři
  • o 3 týdny později...

Tak je po opravě.. Byl domluven i servis (prohlídka) s výměnou oleje (za 6300km),ale nakonec to operáci neschválili, takže na olej za měsíc [emoji849] No, ale aspoň budu mít termín na opravu nárazníku, který je nový, ale s tečkami v laku a drobnými škrábanci.. Takže to zkusí rozleštit. Nechápu, jak tohle mohli v Magně v Liberci pustit k zákazníkovi.. Foto nemám, protože jsem na to neměl náladu.. Aspoň, že trefili barvu.. 63ce5159f89bfc472f936b101942ec61.jpg

Odkaz ke komentáři

Jsi si jistý, že ten nárazník je skutečně nový?  Pokud je u nás nárazník takto škráblý, nikdy se nemění, pouze lakuje. 

Co mi ještě nejde do hlavy, jak to ta dáma takto zvládla. To provedla bokem?  Nebo je to MB tak nedokonalé a nedokáže před překážkou zastavit ?

Odkaz ke komentáři

Divil jsem se, ale je prý nový.. Údajně byl prasklý u světla.. Neřešil jsem to, šlo to z pojistky [emoji6]

Hele prý couvala podle kamery. Couvala tak, že její auto stálo bokem k mému čumáku a zajížděla vedle mě.. Taky jsem nechápal, musela to cítit.. I když nevím, jak se ten mastodont chová, možná to je fakt tak mohutný, že prostě necítíš ani kdybys tlačil garáž [emoji23][emoji23][emoji23]

Odkaz ke komentáři
56 minutes ago, Dakie said:

Divil jsem se, ale je prý nový.. Údajně byl prasklý u světla.. Neřešil jsem to, šlo to z pojistky emoji6.png

Hele prý couvala podle kamery. Couvala tak, že její auto stálo bokem k mému čumáku a zajížděla vedle mě.. Taky jsem nechápal, musela to cítit.. I když nevím, jak se ten mastodont chová, možná to je fakt tak mohutný, že prostě necítíš ani kdybys tlačil garáž emoji23.pngemoji23.pngemoji23.png

Na to nepotrebujes ani G-class. Zene kdysi odtahli XC90 a jak z toho byla rozhozena, tak si nevsimla, ze pri vyjizdeni pred sebou tlaci takovou tu betonovou zabranu, co se pouziva treba na dalnicich jako svodidlo/delic v mistech, kde je to stazene do jednoho pruhu... Kdyby si toho nevsiml spravce parkoviste, tak by o tom ani nevedela...

Odkaz ke komentáři
  • o 5 měsíců později...

Dnes odtah do servisu.. Jel jsem ráno pro něco do lékárny a při zpáteční cestě mi pípla chyba - EPC do dílny.. Takže 2h dohadování s leasingovkou, kam to odvézt, náhradní auto a v 1 odpo už mi na zahradě stála OIII 2,0 TDI DSG[emoji106] Děti se se mnou svezly odtahovkou a byly nadšené.. Já moc ne, prý rozvody a oprava až někdy v květnu.. Najeto 65600.. [emoji849]016e745d1b9d304d52f794ade3f80908.jpg2cef31cb62f27c084de5079128687e1b.jpg

Odkaz ke komentáři

No koukám, že tobě píše max. 4000 otáček, mně jen 3.000 😀, taky epc. U mě po opakovaném startu vše ok, navíc mi to tam skákalo po prvním studeném startu při teplotě -3, měnili čidlo přestavovače a pak ještě vlastní přestavovač.

Těsně před koncem záruky na 100.000 km

Odkaz ke komentáři
  • Dakie locked this topic
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...