Přejít na obsah

Malinové eLKáčko


Doporučené příspěvky

Jsem na to zvědavej.. Kdybych se k tomu choval jako dobytek, tak neřeknu.. Ale jezdím s ní jak s vlastní a stejně tohle.. Já rovnou volal odtah, mám jet v pondělí 800km a nerad bych zůstal někde viset [emoji849]

Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...
  • o 3 týdny později...
  • o 2 měsíce později...
V 6. 5. 2022 at 14:57, Dakie napsal:

Tak nakonec opravdu měnili olejovou membránu. Auto už je doma a zase jezdíme.. Už máme i přezuto na letní. Sehnal jsem originál Škoda příčníky na bazaru, tak jsem je zkoušel 🙂

IMG_20220429_152957.jpg

Ahoj, 

jsem nováček jak na fóru, tak co se vlastnictví škodovky týče. Koupil jsem Taky OIII v LK. Ta výbava je pecka. A mám 2.0TSI 140kw + 7DSG. Jezdí to nádherně, plynulý tah v rámci celého spektra, sametový zvuk a když potřebuju předjet, tak prostě předjedu - jak jednoduché oproti předchozímu autu. :) Ta tvoje barva je fakt skvost, já mám poněkud fádní grafitovou, ale celkově ty auta působí fakt pěkně.

Dotaz k podvozku - o kolik jsi snižoval a od koho jsi dával pružiny? Předchozí majitel byl trochu jiného ražení a předek zvednul o 2 cm a zadek o 3, jsou nějaké podložky pod tlumiči. Chci to dát pryč, takhle to na mě působí jako Scout, tak bych to rovnou udělal i s těmi pružinami. Druhý dotaz je na podložky pod kolama - máš je? Standardně  (bez podložek) mi přijdou ty kola "utopený" - pokud ano, tak o kolik jsi rozšiřoval a nemáš fotku zepředu, nebo zezadu, kde by to bylo vidět, jak to vypadá?

Děkuju za info, hezký den všem a bacha na srnky, dneska ráno jsem jedné úspěšně zmařil sebevraždu...

Karel

Odkaz ke komentáři

Ahoj @77charlie, vítej na fóru. Asi tě zklamu, ale Malina snížená není, je úplně v sérii, takže žádný podvozek, žádné podložky pod kola 🙂 Kdybych ale chtěl snižovat, tak určitě pružiny nebo kompletní podvozek Eibach nebo HaR.

Jinak barvu jsem vybíral docela dlouho - chtěl jsem jedinečnou, ale zas ne úplně do očí bijící.. Původně byla v plánu pistáciová.. 

Odkaz ke komentáři
  • o 4 týdny později...

Tak jsem píchnul tak nešťastně, že to je na výměnu pneu a v servisu mi dali dojezdovku a já teď čekám na nové pneu - budu mít obě nové, protože Dunlop je prý aktuálně nesehnatelný.. Ale aspoň se naučím jezdit na spotřebu při těch 80km/h[emoji23] Nové pneu budou Bridgestone, tak jsem zvědavý. 4cad64f588ab04daf5791de8a2e4ae03.jpg4c2d2d0d7495a7be0eaf88ade74c9578.jpg

Odkaz ke komentáři
  • o rok později...

Nějak jsem to tady zapomněl zamknout.. Octa se vracela loni v únoru leasingovce.. Nakonec jsem ji domů nekupoval.. Tak snad slouží novému majitel stejně dobře, jako sloužila mě.. LOCK

Odkaz ke komentáři
  • Dakie locked this topic
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
  • Příspěvky

    • sice jsi v sekci OIII,ale pokud jsi na FB-spoj se s Daniel Haborák,ten 100% poradí co a jak  
    • Zdravím pánové prosím o radu s pomoc  Sehnal jsem si zrcátka z O2 face na pred face mám zrcátka el.instslaci motorek  Vyměnil jsem instalaci a motorek nějak to nechce fungovat třeba okna nereagují na vnitřní ovladač  Když na klíčku podrzim odemknout tak okna dolů jdou všechna ale když podrzim zamknout tak okno řidiče nereaguje a sklopí se zrcátko jak to prosím mám rozchodit 
    • Zdravím, podařilo se vám vyřešit tenhle problém? Mám totiž na svém autě úplně ten samý. Rezonanční zvuk od motoru při 1100 ot a netuším co by to mohlo být. Jediné co mě napadá je spojka. 
×
×
  • Vytvořit...