Přejít na obsah

Octavia II RS 2.0TDI PD 125kw (Neproběhne regenerace)


Doporučené příspěvky

Podle mýho dneska, upozornuju dneska, kdy nový origo DPF stojí výměnou za starý do 20tisíc nemá cenu riskovat čištění..

Kdyz jsem to řešil před prodejem:

Dobrý den pane, 

filtr pevných částic na Váš vůz stojí za běžných okolností 32779,-Kč vč. DPH.

V současné době Škoda Auto nabízí tyto filtry za zvýhodněnu cenu 17900,- Kč, tato cena platí za předpokladu, že si DPF  necháte vyměnit v autorizovaném servisu a původní díl bude vrácen do ŠA -  nepoškozený, bez jakýchkoli předchozích neodborných zásahů.

Cenu uvádím pouze za ND, je nutno počítat i s částkou za provedenou práci.

 

Zdravím a přeji hezký den.

Upraveno uživatelem header009
Odkaz ke komentáři

Může bejt, ona je to tuším pěkná pakárna, myslím že musí nápravnice dolů ale furt je to slušná cena, já dal za výměnu asi 56000 vč DPH....

samozřejmě tenkrát na mě čuměli jak trubky a hrozně se divili že je KO že vydrží půl milionu, ale to na mě stejně čuměli i se vstřikama kde mi tvrdili že jsem jedinej v ČR rok na to vydali servisní akci a já z nich doloval prachy za výměnu, kterou jsem platil, peníze zpátky..

Upraveno uživatelem header009
Odkaz ke komentáři

Nevím, tam bych se uplně do toho nehrnul. Oni to hodí na diagnostiku a poznají kulový, koukal jsem, že si psal tady tomu klukovi co je kousek odemne, ten si myslím že o tom něco ví. Já nevím odkud si ale normálně bych je nechal vyndat a někde vyčistit, je mraky firem co čistí vstřikovače. princip není nic dramatickýho, ještě vím že to někdo podomácky čistil koupelí ve vifu na pár dní..

Odkaz ke komentáři

Párkrát jsem už ve škodovce byl, ale nikdy nic nezjistili, nebo se jím spíš nechtělo hledat závadu.

Jo včera jsem mu zkusil napsat, jinak já jsem z Třince. 

Dneska jsem šel zase na chvíli k autu a zkusil jsem se podívat na kabeláž která vede k snímači diferenčního tlaku a objevil jsem poškozenou izolaci na více místech.

Měla by tato poškozená izolace nějaký vliv na tuto chybu co mi vyskakuje? 

008194 - filtr pevnych castic rada valcu 1
P2002-006 - efektivita na spodni mezi

 

IMG_20200105_144627.jpg.08b8ed5965e7104ebdb5df4c0c62e60b.jpg

IMG_20200105_144557.jpg

Dále je izolace poškozená i tady.. 

IMG_20200105_144725.jpg

IMG_20200105_144813.jpg

IMG_20200105_144736.jpg

Odkaz ke komentáři

Jako ta izolace je šílená... jestli to může mít vliv zjistíš tak že provizorně natáhneš kus novýho drátu. 

Ono všeobecně na tomhle autě byly dráty na <I>, já na co sem sáhnul z toho se drolila izolace..

Zkoušel si Funa, jestli o někom neví ? Jinak v Brně je Huml, jeden z největších odborníků na koncernový TDi

Upraveno uživatelem header009
Odkaz ke komentáři

To máš pravdu!!! 😃 Něco budu muset zkusit abych to zjistil, buď každý zvlášť zaizoluji nebo vyměním drát.. 

Funovi jsem už psal, řešil jsem s ním i vykuchani DPF, moje poslední možnost.. Kdybych to do Brna neměl tak daleko, zajel bych tam. Budu muset najít někoho tady v okolí. 

 

Odkaz ke komentáři

Byl jsem zase venku u auta, nedalo mi to a zkusil jsem každý drát zaizolovat zvlášť. Přes diagnostiku mi zase vyskočila tato chyba kterou jsem už tady hodně krát psal. 

008194 - filtr pevnych castic rada valcu 1
P2002-006 - efektivita na spodni mezi

Napadlo mě odpojit přívodní kable od diferenčního  snímače tlaku. Odpojil jsem ho a na palubovce mi přestala svítit spirála. 

Může to byt ten problém co mě trápí?  Špatná kabeláž, vadný diferenční snímač tlaku? Nedávno jsem ho koupil nový.. 

Po odpojení.. 

IMG_20200105_164053.jpg

IMG_20200105_163940.jpg

Odkaz ke komentáři

Dneska jsem konečně našel trochu času na svoje eresko. 

Na poslední fotce vidíte váčku BMN. 

Na dalších fotkách vidíte váčku jakou mám v motoru, nevidím tam žádné kruhy. Měly by tam byt dva.. 

Potvrdíte někdo že tam mám jinou váčku než bych měl mít? 

Screenshot_2020-01-11-15-45-18-098_com.miui.videoplayer.jpg

IMG_20200111_151256.jpg

Screenshot_2020-01-11-15-49-29-716_com.miui.videoplayer.jpg

179_1_12.jpg

Odkaz ke komentáři
  • o 3 týdny později...
  • o 4 měsíce později...

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
  • Příspěvky

    • Zdravím pánové prosím o radu s pomoc  Sehnal jsem si zrcátka z O2 face na pred face mám zrcátka el.instslaci motorek  Vyměnil jsem instalaci a motorek nějak to nechce fungovat třeba okna nereagují na vnitřní ovladač  Když na klíčku podrzim odemknout tak okna dolů jdou všechna ale když podrzim zamknout tak okno řidiče nereaguje a sklopí se zrcátko jak to prosím mám rozchodit 
    • Zdravím, podařilo se vám vyřešit tenhle problém? Mám totiž na svém autě úplně ten samý. Rezonanční zvuk od motoru při 1100 ot a netuším co by to mohlo být. Jediné co mě napadá je spojka. 
    • Zdravím, začala mi skákat závada airbagů, na diagnostice to píše tyto chyby viz. foto. Mate s tím někdo zkušenost? Diky za rady… 
×
×
  • Vytvořit...