Přejít na obsah

chyby p0341 (p0340)


Doporučené příspěvky

Zdravim pani, 

zasvietila mi kontrolka motora, diagnostika vyhlasila chybu p0340 cize chyba snimac vacky, tak som si objednal novy snimac lacnejsej varianty.Dnes som zmho vymenil, zmazal pamat chyb a objavila sa nova chyba p0341 cize znova snimac polohy vacky. Skusil som odpojit konektor od snimaca.Auto dlhsie startovali, chytilo vsak a chyba bola p0343.

 

Pani mate skusenost s touto chybou?Oplati sa zhanat original snimac?Co navrhujete skontrolovat?

Dik

Odkaz ke komentáři
  • o 3 týdny později...

Tak a vcera mi naskocila k chybe p340 aj chyba p0012, P0012 Bank 1: Camshaft A (Intake): Advance Setpoint not Reached (Over-Retarded)  Cize napinak/nastavovac na sacej vacke nedosiahol krajnu polohu.

Na uk audi fore som sa docital, ze to riesili vymenou nastavovaca/napinaka retaze. Niekto to riesi len vymenou tesnenia k napinacu. No myslim ze s mojimi 312tkm uz vymenim aj napinak. Na fotke je ako vyzeral napinak pred 80tkm a 3,5 rokmi, v case ked som menit tesnenie veka ventilov.

Nema niekto z Vas skusenost. Kazdopadne si objednam aj nove tesnenie pod veko ventilov.

 

IMG_20191218_083922.jpg

Odkaz ke komentáři
  • o 2 měsíce později...
On 11/26/2019 at 9:10 AM, rpolma said:

Ahoj, nemůže to být nějaká chyba v kabelech?

Skontroloval som budenie a ukonstrenie hallovho snimaca otacok vacky, vsetko ok.Signal zo snimaca ide do RJ motora.Skontroloval som odpor medzi snimacom a pinom RJ a hodnota 0.1Ohmu, cize super, tam nie je chyba.

Stale chyba p0340

Rozvody som menil pred rokom a pol, cize same od seba nepreskocili, cize musi byt cosi zle s napinakom, resp solenoidom kt. to ovlada. Stretol sa s t uz niekto? 

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...