Přejít na obsah

Zhasínanie motora


Doporučené příspěvky

Ahojte. Chalani už si neviem radi. Keď sa blíži posledná čiarka pred rezervou ako napr. dnes pri parkovaní motor zhasne a zasvieti kontrolka batérie červená. Robí mi to aj pri jazde ale len keď sa blíži rozsvietenie rezervy. Natankujem a je po probléme, pri klesnutí paliva k poslednej čiarke to isté. Palivové čerpadlo mi odišlo minulí rok vymenil som a robilo to už aj pred tým. Už som lial aj additíva do benzínu na viazanie vody ale nepomohlo. Som už beznádejný. Ďakujem

Odkaz ke komentáři
před 23 minutami, Pavlus napsal:

A neukazuje Ti špatně palivoměr? Kolik dáš do nádrže litrů po zhasnutí motoru?

Odesláno z mého auta Škoda Octavia 2.0 mpi
 

Zdochne, nastartujem a chití tak na 5x a idem ďalej kým mi po pár km nezdochne zas, zajdem na pupmu natankujem za 20€ a jazdím bez zhasnutia kým zas neklesne nádrž na poslednú paličku

Odkaz ke komentáři

Co na tom nechapes? Az ti auto zacne zdechat, tak dotankuj do plne nadrze a uvidis, kolik se ti tam vleze. Pokud ti plovak ukazuje dobre, tak pri pipnuti rezervy do plne nadrze dotankujes max. 45-50l. Pokud tam natankujes vic, tak ti lze plovak a ty misto na rezervu uz vlastne jedes na "vypary"...

Odkaz ke komentáři
před 16 minutami, Konny napsal:

Co na tom nechapes? Az ti auto zacne zdechat, tak dotankuj do plne nadrze a uvidis, kolik se ti tam vleze. Pokud ti plovak ukazuje dobre, tak pri pipnuti rezervy do plne nadrze dotankujes max. 45-50l. Pokud tam natankujes vic, tak ti lze plovak a ty misto na rezervu uz vlastne jedes na "vypary"...

no už chápem ďakujem a vyskúšam 😊

Odkaz ke komentáři
  • o rok později...

Zajímal by mě, výsledek této debaty, čím to bylo? Mám úplně stejný problém, Octavia I, 75KW, ještě před nasvícením kontrolky rezervy, kdy ukazuje palub.počítač dojezd cca 130km dochází při jízdě k náhlému zhasnutí motoru. Po podřazení a prošlápnutí plynu se motor chytne nebo musím zastavit a znovu nastartovat a pokračovat. Po dotankování benzínu problém zmizí, dokud se opět nepřiblíží dojezd k cca 130km. Pak jsem i tak schopen dotankovat 45-50litrů.

Odkaz ke komentáři
  • o 8 měsíců později...
V 4. 6. 2021 at 10:23, g.u.s.t.a napsal:

Zajímal by mě, výsledek této debaty, čím to bylo? Mám úplně stejný problém, Octavia I, 75KW, ještě před nasvícením kontrolky rezervy, kdy ukazuje palub.počítač dojezd cca 130km dochází při jízdě k náhlému zhasnutí motoru. Po podřazení a prošlápnutí plynu se motor chytne nebo musím zastavit a znovu nastartovat a pokračovat. Po dotankování benzínu problém zmizí, dokud se opět nepřiblíží dojezd k cca 130km. Pak jsem i tak schopen dotankovat 45-50litrů.

Hoj, vyresil jsi to nejak? Dela mi to totez. Uz jsem nechal vymenit i cerpadlo za nove a tim to nebylo.😀

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...