Jump to content
  • OctaviaClub
  • Anthracite
  • Lava
  • Race
  • Corrida
  • Rio
  • Fun
  • Rallye
  • Emerald
  • Topaz
  • Magic
henkel

Výměna rozvodů 66kw agr

Recommended Posts

Ahoj všem, moje holka s 66kw,r.v.2001 s najezdem 408tis.km.by potřebovala udělat rozvody.

Našel by se někdo z jihomoravského kraje, kdo by se do toho pustil, za rozumnou cenu,jsem z Hodonína. Vše je na domluvě 

Díky za vaše tipy chlapy

Ahoj,

doufám, že nebude vadit když se přifařím s dotazem. Na mé oktávce - 1,9 66kw r.v. 2000 jsem nechal teď v 360tis. udělat rozvody a zřejmě se jim nepovedlo správně seřídit předvstřiky. Auto samo prostě nenastartuje. Když se to nahodí startovacím sprejem tak pak jede normálně, za tepla startuje po více otočení, ale startuje. Nenašel by se někdo, nebo tip na nějaký ověřený servis, kde by mi to poladili? Praha nebo blízké okolí. Blbý je, že teď fakt potřebuju auto a s tímhle jsem nepočítal, ideálně bych to potřeboval vyřešit během zítřka - pondělí 2.11.19 (dost šílený já vim). Před výměnou jezdila parádně, tak jsem z toho trošku přešlej, hlavně nechci motor trápit tim sprejem. Když tak se mi prosím ozvěte. Omlouvám se, že jsem se přilepil k tomuto tématu, ale v podstatě to sem sedí. Díky moc, Pepa.

Nezapomeňte prosím na původního tazatele.