Přejít na obsah

1.9 tdi AHF Vyjměna turba (garret)


Kinkor

Doporučené příspěvky

Dobrý den, před nedávne, mě začlo auto padat do nouze, jednoduše prez 120 konec je toho 1.9d to sáme na trojku do kopce 80 a konec je to 1.9d. a ještě to dost kouřilo, tak jsem si řekl seru na to, dáme všechno nový, hadičky elektromagnetické ventilky  a vejfuk od turba do zadu. Ted budu měnit turbo, koupil jsem v kelly za 13500 zbrusu nové turbo garret na 81ahf. Chci se zeptat jak na to, je v tom nějaky fígl na co si dát pozor, musí se něco ve vagu předelat kromě toho že to po výjměně vymažu všechny chyby a hodím do defaultu? Chtěl bych to vyměnit kus za kus i s tesněníma jak na turbu tak na sání + olej a všechny filtry mam na nich 8k tak je vyměním všechny ještě teda turbo zaolejovat, musí se nastavit regulace turba ta banka, s toučkou nějak hýbat nebo je to z výroby nastavene?. Zkrátka stačí to vyměnit kus za kus? Děkuji za odpovedi

Odkaz ke komentáři

Díky za odpověď, to jsem už slyšel od několik lidí, někdo říka  pozor lehko se to ukroutí, někdo kašli na to kup novou, ale nová stojí 2k no nevím když se stane, tak Elit má otevřeno i v nedeli no, na sání je potřeba koupit nový těsnění nebo tam mužu nechat staré?

 

Odkaz ke komentáři
  • o měsíc později...
  • o měsíc později...

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
  • Příspěvky

    • sice jsi v sekci OIII,ale pokud jsi na FB-spoj se s Daniel Haborák,ten 100% poradí co a jak  
    • Zdravím pánové prosím o radu s pomoc  Sehnal jsem si zrcátka z O2 face na pred face mám zrcátka el.instslaci motorek  Vyměnil jsem instalaci a motorek nějak to nechce fungovat třeba okna nereagují na vnitřní ovladač  Když na klíčku podrzim odemknout tak okna dolů jdou všechna ale když podrzim zamknout tak okno řidiče nereaguje a sklopí se zrcátko jak to prosím mám rozchodit 
    • Zdravím, podařilo se vám vyřešit tenhle problém? Mám totiž na svém autě úplně ten samý. Rezonanční zvuk od motoru při 1100 ot a netuším co by to mohlo být. Jediné co mě napadá je spojka. 
×
×
  • Vytvořit...