Přejít na obsah

Octavia trička


Doporučené příspěvky

Zdravím všechny, 

již delší dobu si pohrávám s myšlenkou tvorby trik s designem masek Octavií. Před lety jsem si takové tričko koupil (přikládám obrázek), dnes už ale není tak úplně aktuální, eshop už ho nenabízí a nemá zájem triko aktualizovat (vložit facelift trojky a novou generaci). Napadlo mě nechat si triko vyrobit ve vlastní režii, sám jsem vykreslil grafický podklad všech masek a jednu si nechal předběžně vyladit grafikem (vše možno vidět v příloze, výkres všech masek níže v PDF). Můj zájem vyrobit si jedno, dvě trička pro sebe ale opadl, když jsem zjistil, že pro kvalitní potisk je nutné zhotovit dvě tiskové šablony, dále je nutná grafická práce, což kompletně vychází na 4000 korun 🙂 Napadlo mě ale, že bych tento nápad mohl inzerovat zde, na klubu - kdyby se nás sešlo více, náklady by se rozložily a dostali bychom se na cenu běžných triček s motivem. Měl by někdo zájem do této akce jít?

Pro pořádek - akce je projednána a odsouhlasena vedením klubu 🙂     

návrh masky.jpg

původní.jpg

oki.pdf

ss.jpg

Odkaz ke komentáři

Rád sezapojím Jsem taky pro černé,ve předu znak a vzadu masky.

Milan KRD

před 23 hodinami, jenda.97 napsal:

Zdravím všechny, 

již delší dobu si pohrávám s myšlenkou tvorby trik s designem masek Octavií. Před lety jsem si takové tričko koupil (přikládám obrázek), dnes už ale není tak úplně aktuální, eshop už ho nenabízí a nemá zájem triko aktualizovat (vložit facelift trojky a novou generaci). Napadlo mě nechat si triko vyrobit ve vlastní režii, sám jsem vykreslil grafický podklad všech masek a jednu si nechal předběžně vyladit grafikem (vše možno vidět v příloze, výkres všech masek níže v PDF). Můj zájem vyrobit si jedno, dvě trička pro sebe ale opadl, když jsem zjistil, že pro kvalitní potisk je nutné zhotovit dvě tiskové šablony, dále je nutná grafická práce, což kompletně vychází na 4000 korun 🙂 Napadlo mě ale, že bych tento nápad mohl inzerovat zde, na klubu - kdyby se nás sešlo více, náklady by se rozložily a dostali bychom se na cenu běžných triček s motivem. Měl by někdo zájem do této akce jít?

Pro pořádek - akce je projednána a odsouhlasena vedením klubu 🙂     

návrh masky.jpg

původní.jpg

oki.pdf 40 kB · 7 downloads

ss.jpg

K

Odkaz ke komentáři

Díky za zájem! 🙂 Myslím, že kterákoliv varianta nebude problém, ať už barva, masky vepředu/vzadu, typ trika... jedině snad by bylo třeba dohodnout se s klubem ohledně znaku OC, byl by fajn, kdybychom mohli požít nějakou existující tiskovou šablonu a nemuset za těžký peníze vytvářet novou 🙂 Pokusím se dohodnout s @Oktavián  a uvidíme, jak dál 🙂 

Odkaz ke komentáři

Jenom taková technická,  těch masek je už poměrně hodně, takže to celé bude docela "dlouhé" , možná bych přemýšlel udělat varianty bez FL, prostě tak jak nový model přišel v první formě. Potom bych asi zkusil variantu nejnovejsi model nahoru a pod něj chronologicky starší. 

Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...

Zdravím všechny, omlouvám se za odmlku, konec roku byl poněkud uspěchaný 🙂 Jak jsem psal, různé varianty problémem nebudou, na tom se určitě dohodneme. Teď  bych všechny poprosil, aby sem napsali, kdo a kolik triček by si případně objednal, abych měl představu. Poté bych zajistil vizualizaci návrhu potisku, ať všichni víme, na čem jsme 🙂    

Odkaz ke komentáři

Velikosti se neboj, výrobci textilu mají velikostí dost my co bereme pro potisk, tak sols mají některé barvy do 5XL a do toho se vleze kámoš strongman 190 cm a 165kg s přehledem a pak ještě james Nicholson a ty mají až 7XL

Co beru do prace sols imperial tak se nezmenší a vydrží nesmysl tipuju to tak na 1000 pracích cyklů

 

 

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...