Přejít na obsah

Hlavní brzdový válec


Konny

Doporučené příspěvky

před 4 hodinami, Martin ASV napsal:

Jestli ti jednou vyvine,drží. Malinko ti to někde uniká. Pomaž mýdlovou vodou i tu gumu do posilovače. Jestli to tam někdo narval,mohl ji zničit.

Ano vyzkouším,ale je to nepravděpodobné. Když tam byl podtlak a pedál ok, vytáhl jsem hadici dole u posilovače a posilovač si v tu chvíli cucnul, to znamená držel podtlak, pak musí být v pořádku i ta nová hadice k němu i zpětný ventil. Ale co jsem pozoroval, že když tam podtlak nebyl tak nebyl ani za posilovačem, ani na regulaci, byl ale hodně slabý, před výměnou posilovače byl vždy všude a posilovač nešel prostě, vadný byl. Já si prostě myslím, že ten nový posilovač má okamžitý nástup a okamžitě vezme rychle podtlak, ten starý neměl nástup žádný, bylo to takové pozvolné brzdění a dole to nebrzdilo pořádně,proto to vadná vývěva stačila odcucnout, anebo se prostě prodělala. Byla plná oleje, vydřené stěny..... Uvidíme v pondělí no, budu naštvaný pokud vyhodím prachy zbytečně, ale moc možností tam už není. Když podtlak je tak drží, za jízdy hapruje prostě 

Odkaz ke komentáři

No jsem reklamoval a řekli mě, že vakuová pumpa. Říkali, když jsem odjížděl, že nefunguje  jak má a nezlob se na mě, pokud chtěli za posilovač 11000,který stál 3300,tak za pumpu budou chtít dle ceníku autokelly, protože berou od nich cca 8000,já koupím pierburg za 3300....jim to dám, vymění pumpu, nedejbože to pumpou nebude, naúčtují jí stejně, protože to nemám šanci poznat, dík nechci. Pumpu vyměním i tak jsem stále na 6600kc i s posilovačem, pak jim to teprve dám pokud na to nepřijdu. Dnes jsem testoval zpětný ventil v hadici od posilovače a ten býlo - černý a oba ok 

Odkaz ke komentáři

je to hotové,bylo to vývěvou. Jak jsem psal stará vývěva nedokázala uspokojit požadavek nového posilovače na podtlak.Ta nová cucá,až štípe prst. Nakonec mám original škoda za 3700kč . Můžu brzdit třeba 10 za sebou a účinek stále stejný,ba lepší brzdy se ohřejou. Jinak pedál zabírá stejně ,je to podle mne vlastnost abs,ale když zabrzdím,tak konečně zagumuji a to mám vzadu bubny. Je pravda že tam jsou měsíc nové original třmeny a kotouče. Teď jsem měl půjčenou octavii 2 od tchýně na víkend a brzdí mě to lépe,ale je pravda že jí ten pedál zabírá malinko výše,ale také ne od vrchu je tam vůle prostě.Regulace mě fungovala i se starou vývěvou ,to dorovná asi vyrovnávací baňka,ale na posilovač to nestačilo. Diagnostika pumpy tím,že funguje regulace tak musí i brzdit je mylná,aspoň u mne a to jsem si to také myslel.Snížený výkon pumpy,kromě netěstnosti je podle mne ,že má vydrážkovanou činnou plochu uvnitř a lamela co se tam otáčí nepřilne a podtak utíká mezi stěnou a lamelou a honí to stalé dokola....Jinak ten nátrubek na staré pumpě byl zalepen tekutým kovem 2 roky a neutikalo to tam.....

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...