Přejít na obsah

11. OCTAVIA SRAZ 2020 – ŽAMBERK


Oktavián

11. OCTAVIA SRAZ 2020 – ŽAMBERK  

75 hlasů

  1. 1. Zúčastníte se OCTAVIA SRAZU v červnu?

    • Ano, od pátku do neděle (5. až 7. června)
    • Ano, přijedu jen na sobotu
    • Nezúčastním se

  • Prosím přihlašte se nebo zaregistrujte, abyste mohl hlasovat v této anketě .

Doporučené příspěvky

Členové, přátelé i jen kolemjdoucí návštěvníci, 

realizace dalšího – v pořadí již 11. Octavia srazu v Žamberku – se pomalu ale jistě posouvá dopředu. Jak jistě víte, změnil se majitel celého OctaviaClubu a z toho vyplývá řada novinek. Tak za prvé – organizaci srazu si vzal na starosti člen K.Kubis, kterému musíme všichni pomoci jak jen to půjde. Ostatně sraz si děláme my všichni dohromady!

  • Závazný termín: 5. až 7. června 2020

V tuto chvíli je potřeba získat představu o tom, kolik z Vás by mělo zájem na srazu být od pátku až do neděle (tedy s ubytováním) a kolik z Vás má zájem se tam jen zastavit na sobotu. Dejte prosím vědět pod tento příspěvek! 

Děkuji moc za Vaší pomoc a srazu zdar!

PS: Aktuálně nabídl Marek pomoc s organizací, já mediální podporu+propagaci a vittorio pomocnou rádcovskou ruku.

octaviaclub žamberk.jpg

OctaviaClub sraz Žamberk.png

Odkaz ke komentáři

Info ohledně srazu!

V nejbližších dnech se zveřejní email, kam se budou moc zasílat registrace.

Následně Vám bude zpět zaslán mail s informacemi o ubytování, platbě atd.. Rovnou napište pozadavek na konkrétní ubytování a počet obsazenosti. Pro chaty, co nebudou kapacitně obsazený, bude nabídnuto přidání dalších členů z klubu ( kdo třeba pojede sám/ve dvou a budou chtít chatu). Tenhle systém fungoval po celé ročníky Octaviasrazu a v konečném důsledku to dalo dohromady pár přátel. 

Vše bych rád zachoval v duchu, jak to měl nastavené Viktor. To znamená, kdo měl požadavek na konkrétní chaty, apartmán, srub, bude mu přidělena i na tento ročník. Apartmány budou upřednostněny pro rodinné účastníky Octavia srazu s malými dětmi! V případě neobsazenosti nabídnuty dalším zájemcům bez dětí. 

O srazu OctaviaClubu:

Myslím, že by byla velká škoda nechat tento tradiční sraz padnout! Náš cíl 11.ročníku Octaviasrazu je ho uskutečnit a následně v něm pokračovat. Pokusíme se vše zařídit tak, aby sraz co nejpříjemnější jako to bylo doposud a ještě ho pro Vás všechny "okořenit" něčím novým. Pokud se i tak neco nepovede, nemějte nam to za zlé 🙂

Tak zatím ahoj a 5-7.6 2020 se vidíme v Žamberku! 

 

Odkaz ke komentáři

Přijela bych jako na poslední dva srazy a letos s novou ovečkou 😄V pátek večer bych dorazila a v sobotu v odpoledních hodinách bych odjela 😊 Přespala bych klidně v autě, s tím problém nemám. Takže asi spíše by to byla ta sobota, ale s noclehem z pátku 😉

Odkaz ke komentáři

Dámu,octaVANKY,MYSSLÍMSI.,ŽE ZA Ty TŘI DNY NAJDU PARTNÉRKU

 

Když se mi to nerpodařří  daruji Octavia  clubu     3x 1000 kč +m paušál

 

 

 

 

           slibuji já    MilanKRD

                            Milan z krastouc

 

 

 

 

Odkaz ke komentáři
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
  • Příspěvky

    • Jako přijít a vidět tohle pripadne na autě, asi by me to taky poslalo do kolen 🥲
    • Tvl, já jsem teď poslední dva nasranej permanentně, ale tohle najít na autě by mě asi rozbrečelo.
    • Přesně to znám, rodiče si koupili nového žigulíka, 2106 (1600) byl tehdy ten nejlepší. Postavili i kvůli němu novou dvougaráž a pod trámy na strop se natloukl heraklit (nebo jak se to jmenovalo) a udělala se hezmá stropní omítka. Asi po dvou letech co to bylo postaveno šel taťka jeden den do garáže (s autem se jezdilo tak 1x do měsíc, měli jsme ještě jiné) a strop o ploše  tak 3m2 spadl na auto. Nějací parchanti zvrchu vyžrali celý ten polistyrén, zůstala tam jen ta vrstvička rábicu a jednou to už nevydrželo ... . Takže náš klenot utrpěl pár šrámů. 
×
×
  • Vytvořit...