Přejít na obsah

Lukeho Facelift 🚘😉


Doporučené příspěvky

Úvod:
Zdravím🙋‍♂️, chtěl bych se tu podělit a případně získat nějaké rady, tipy, triky😁, na to, jak si tu moji oktávečku poladit. Kupoval jsem ji v minulém roce, kdy jsem hledal auto za rozumnou cenu, vykoukla na mě tahle kráska a i když byla v úplném základu, hned jsem si ji zamiloval😍 (pro oktávky mám slabost🙈😁). Jinak nemám neomezený rozpočet🥺💰💶, jsem student, takže na různé úpravy apod. se někdy šetří i delší dobu, každopádně už se pomalu blíží do stavu, kde bych ji chtěl mít🙏. Tak se na to pojďme společně kouknout...😏

▶️Nějaké to základní info:

• Škoda Octavia 2 Facelift (2009) Liftback
• Motor 1.6MPI (75 kw, typ BSE)
• Spotřeba 8-9l/100km
• Najeto 192 000 km
• Výbava Classic
• Červená Flamenco metalíza (2L2L, 9892)

Co jsem dodělával/přidal:

• Nové znaky Škoda (vepředu, vzadu)
• Nové nápisy ŠKODA OCTAVIA
• Částečná výměna dekorativních lišt palubovky + středového panelu za hliníkové/stříbrné
• Výměna hlavy řadicí páky
• Dodělání loketní opěrky (jumbobox)
• Výměna gumových pedálů a opěrky nohy za nerezové
• Výměna autorádia BLUES za 2DIN navigaci (Čína)
• Výměna přepínače světel
• Výměna středové schránky průduchů bez víka s víkem
• Kosmetické doplňky (lišta na kufru, pár dalších blbůstek v interiéru v chromu
• Praktické doplňky (vana do kufru, síťka v kufru a organizér atd.) 

 Co bych chtěl dodělat/vyměnit:

Vyměnit tapecy na světle šedé společně se spodní stranou palubovky
Zatmavení zadních oken
• Výměna dálkového klíče
Barevné osvětlení nohou 
Vyměnit volant za kožený
• ALU kola na léto (17”) Cepeus L&K
• Nalakovat zrcátka, kliky a ochranné lišty na boku do barvy auta
•  Vyměnit vnitřní osvětlení za LED
Vyměnit blinkry a zpátečku za LED
Výměna odrazek na zadním nárazníku (prasklé - zatéká tam voda)

847BD90F-34C3-4B8E-B8C9-E081836B38F3.jpeg

8F7B4FFD-083D-4BAE-89D2-7EBBA25A31B5.jpeg

Odkaz ke komentáři
  • o 3 týdny později...

Zdravím🙋‍♂️, tak včera jsem vyměnil osvětlení interiéru, kufru a spz a musím říct, že teda bomba!!💣💥 Moc se mi to líbí a hned to vypadá jinak👌😱

Objednával jsem z Autavestylu.cz🔝

Osvětlení SPZhttps://www.autavestylu.cz/osvetleni-led-spz-octavia2/kompletni-led-osvetleni-spz-pro-octavia-ii-facelift/

Osvětlení interiéru: https://www.autavestylu.cz/osvetleni-led-interier-jednotlive/led-osvetleni-stredu-stropu-42-mm-octavia/

Osvětlení kufru: https://www.autavestylu.cz/osvetleni-led-interier-jednotlive/led-osvetleni-kufru-skoda/

 Další úpravu, co plánuji je náhrada klasických žárovek v zadních světlech za LED, někdo nějaké tipy/doporučení?

FF4CC53E-44CB-474F-9D57-EFDA2207A966.jpeg

AE1FD1E4-6BF7-49B2-AE01-A8E481FD6525.jpeg

CF438536-A9A0-43AA-AA06-403CF0058867.jpeg

Odkaz ke komentáři

když můžu, pomůžu 😉 já si pohrávám s myšlenkou, že dám ledky do denního svícení v mlhovkách. Vyzkoušel jsem nějaké varianty z Číny, které neměly házet chybu, ale bohužel vždy s chybou... Do potkávaček bych taky rád něco s dobrou svítivosti, ale chci něco s homologací, ať zbytečně neprudím 😀

Odkaz ke komentáři

Ahoj🙋‍♂️, zatím se nic moc neděje, akorát se mi rozsypala spínačka🙈🥺, takže jsme museli vyměnit celý mechanismus, jelikož se spínačka celá nějak zasekla a nešlo to od sebe oddělat🙏.
Každopádně, koukám se po výše zmiňovaných Cepeusech, tak doufám, že se zaštěstí a nějaké seženu🙏😁🍀

Jinak přidávám nějaké fotky, když jsem kupoval toho mého mazlíka v porovnání s dosavadním stavem👌😱. Tak se pokochejte😁.

3.png

1.png

2.png

Odkaz ke komentáři

Zdravím🙋‍♂️, tak jsem konečně přezul na R17 Cepeus😈, společně se středovými krytkami a ventilky s novým logem👌. Dále jsem začal pomalu lakovat, momentálně mám za sebou lišty dveří a zrcátka, zbývají tedy už jen kliky, samozřejmě vše do barvy auta. 😊

Mezi dalšími věcmi, co se budou dodělávat patří... výměna volantu za kožený, výměna černého interiéru za světle šedý a dodělání barevného osvětlení prostoru nohou.

BA7EC604-7035-4537-B18C-580483C00FDB.jpeg

Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...

Tak po nějaké době zase zpátky🙋‍♂️... Byly to nervy, ale myslím, že to stálo za to🙈🙏. Co se tedy dělalo? Jak jsem psal výše...koupil jsem kožený volant a vyměnil jsem "klasický" černý interiér za šedý. Bál jsem se toho, ale auto je teď opticky větší a takové vzdušnější, takže já jsem spokojen👌 (možná jen sehnat ty kličky). Posuďte sami...😊

Dále mám v plánu předělat si klíček na dálku (mám klasiku - nevystřelovací s ovladačem), jelikož to co mám je hrůza a děs😁. Stále přemýšlím o dodělání mlhovek s denním a následným kódováním funkcí všeho druhu, ale stále se nemůžu nějak rozhodnout a jedna z posledních věcí je ještě tónování zadních oken. Tak uvidíme, jak to vše dopadne...😏

4DCC2A4C-FAF3-42D0-B443-43906E49C2BD.jpeg

CEDFDC0E-455E-46E4-B5DD-398C7774A408.jpeg

99D21F4D-5F1D-4F2F-91CE-0D1C05FE38B4.jpeg

05C5D840-EA96-485E-9D11-E86975157E63.jpeg

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
  • Příspěvky

    • sice jsi v sekci OIII,ale pokud jsi na FB-spoj se s Daniel Haborák,ten 100% poradí co a jak  
    • Zdravím pánové prosím o radu s pomoc  Sehnal jsem si zrcátka z O2 face na pred face mám zrcátka el.instslaci motorek  Vyměnil jsem instalaci a motorek nějak to nechce fungovat třeba okna nereagují na vnitřní ovladač  Když na klíčku podrzim odemknout tak okna dolů jdou všechna ale když podrzim zamknout tak okno řidiče nereaguje a sklopí se zrcátko jak to prosím mám rozchodit 
    • Zdravím, podařilo se vám vyřešit tenhle problém? Mám totiž na svém autě úplně ten samý. Rezonanční zvuk od motoru při 1100 ot a netuším co by to mohlo být. Jediné co mě napadá je spojka. 
×
×
  • Vytvořit...