Přejít na obsah

OCTAVIA SRAZ 2020 – Zrušen a přesunut na 2021


Oktavián

Doporučené příspěvky

Bohužel jsme nuceni celý žamberský Octavia Sraz 5. až 7. června odpískat. 😞 S velkým očekáváním jsme při předregistrací zjistili, že zájem o sraz by byl velký a pustili se do detailnější organizace. Ukázalo se však, že námi rezervovaný termín připadá na konání festivalu JamRocku. Část kapacity autokempu (včetně velkých chatek) by tak byla sdílená s účastníky festivalu (to jsme zjistili až po publikaci předregistrace).

K.Kubis se tedy již pustil do domlouvání termínu na rok 2021 a současně jste všichni srdečně zváni na pravidelnou Octavia vyjížďku na Červenohorské sedlo a okolí 6. června (info bude brzdy zveřejněno). Pokud pořádáte či víte o nějakém dalším srazu Octávek, dejte prosím vědět. 

Mrzí mě, že se celá akce i letos musí zrušit. Zvláště, když se ozval Kubis, který by si vzal organizaci na starosti. Inu nezbývá, než si ještě o rok počkat...

Snad jste se už moc nenatěšili... 😞 Díky všem za podporu,
Oktavián

115183.jpg

Odkaz ke komentáři

Zdravím,moc mě to mrzí.Těšil jsem se ,že se odreaguju od práce.Podnikl jsem velké přípravy a ono nic nebude.Prosím přátelé Octaváci,kdyby byl někde jiný sraz prosím dejte vědět.budu vám moc vděčný.Prosím,prosím ozvěte se .díky MilanKRD      Milan z krastouc

milan1966rod@gmail.com

IMG_20180901_123212.jpg

Upraveno uživatelem MilanKRD
Odkaz ke komentáři

Nechal jsem si udělat svoje tričko.,Koupil jsem si matraci do auta na spaní,.Zjistil jsem si že ten termín mám volno.Scháním ženskou na doprovod.Já vím,že jsem to nedělal zbytečně,ale mrzí mě to.Kde je to Černohorské sedlo??Oktavián díky za podporu,snad se letos nějaká akce najde.MilanKRD

Zdravím od Strakonic

 

Odkaz ke komentáři

Ahoj všem přátelům klubu!
Snažil jsem se, co se jen dalo aby sraz v Žamberku tento rok proběhl. V podstatě bylo za pár dnů dost věcí okolo srazu zařízené, aby mohl proběhnout. Ještě pred tím, než jsem dostal sraz na starosti, bylo kempu sděleno, že sraz "asi nebude"
(kemp chtěl vědět, jak to kolem srazu vypadá. Má další klienty a přeci jen jde o peníze) 
Bohužel jsem se dozvěděl, že kemp je už nabízený návštěvníkům JamRock festivalu a dost chatek v kempu je  obsazených. Po tomhle zjištění jsem ještě čekál na finální obsazenost kempu, ale hodně lidí účast odřeklo z důvodů sdíleného kempu. Sám Viktor mi doporučoval od tohodle kroku ustoupit. Již dříve takový sraz proběhl s účastí PČR a následným problémům v kempu. I přes snahu zajistit jiný termín se to bohužel nepodařilo a musel jsem sraz pro tento rok zrušit.
Je pochopitelné, že kemp už má zamluvený termíny ubytování dopředu a na většinu termínů by byl stejně sdílený.
Kempů je samozřejmě všude dost, ale OctaviaSraz tak nějak patří do Žamberku (pokud se kapacitně vejdeme), takže primárně se řeší tento kemp dále.
Sam jsem chtěl, aby tradice tohodle srazu pokračovala dál.
Za sebe můžu slíbit, že v následujícím měsíci se pustím do jednání o rezervaci kempu pro rok 2021 a vyhodim na klub možné termíny srazu.
I přes veškerou mojí snahu se Vam všem omlouvám!
Mrzí mne to stejně jako Vás! 
Nicméně, kdo bude chtít osobně pokecat a sejít se aspoň s nami na vyjížďce Octavií, bude moc s nami podniknout cestu na Černohorský sedlo.
Info nahodím na klub ještě tento týden. Ahoj všem
Kubis 
 

Odkaz ke komentáři
  • Oktavián unpinned this topic
  • o 2 roky později...
  • o 2 měsíce později...
  • o 2 týdny později...
  • o 3 týdny později...

Driv jsme se schazeli jednou za cas aspon v ramci okresu a uz ani to se nedeje (vetsina lidi ma nejakou vymluvu). Je to velka skoda, ale asi si to tak zada dnesni doba... 

Celorepublikovy sraz je dost narocny. Starsi clenove uz na to nemaji cas a mladi by nejradsi prisli k hotovemu, takze je vsemu konec 😟

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...