Přejít na obsah

Superb – Sklápění a ovládání zrcátek?


Doporučené příspěvky

Zrcátka u Superba II a automatické sklápění, prolezl sem nastaveni maxidotu i si hrál s ovladačem zrcátek, ale prostě se automaticky nesklopí, pouze podržením tlačítka zamknout na ovladači nebo manuálně joystickem zrcátek. Jde to vůbec nastavit automaticky při zamčení sklopit? Pokud ano co mám nastavit?

Dotaz 2 v menu nastavení jsem našel "automatická roletka" povolit/zakázat. Možná budu za debila, ale co to dělá? Díky

Odkaz ke komentáři
  • o rok později...
V 14. 3. 2020 at 18:26, ondralko napsal:

Zrcátka u Superba II a automatické sklápění, prolezl sem nastaveni maxidotu i si hrál s ovladačem zrcátek, ale prostě se automaticky nesklopí, pouze podržením tlačítka zamknout na ovladači nebo manuálně joystickem zrcátek. Jde to vůbec nastavit automaticky při zamčení sklopit? Pokud ano co mám nastavit?

Dotaz 2 v menu nastavení jsem našel "automatická roletka" povolit/zakázat. Možná budu za deb*la, ale co to dělá? Díky

Tou roletou je myšleno že při otevření zadních vrat se zatažená roleta sama navine cca do půlky. Jinak prosím tě už jsi vyřešil ty zrcátka? Taky bych chtěl aby se sklápěli a nemusel jsem držet hodinu ovladač 🤣 díky

Odkaz ke komentáři
  • o rok později...

Zeptám se... Řešil někdo blbnutí sklápění pravého zrcátka při couvání? Vše mám správně nastaveno, roky to fungovalo bez problémů, ale poslední cca půl rok se děje to, že jednou se zrcátko sklopí do požadované polohy, jindy tak do půlky a někdy se jen tak pohne, že to není skoro poznat. Ovládání joystickem funguje normálně do všech směrů. Ale při zařazení zpátečky začalo automatické sklápění blbnout. Díky moc

Odkaz ke komentáři
  • o rok později...
V 14. 3. 2020 at 18:29, Oktavián napsal:

Mě to také nešlo, nechal jsem kódováním zkrátit interval sklápění.

ahoj, prozradíš kde najdu to zkrácení intervalu držení klíče na zamčení a sklopení zrcátek? mám  VCDS takže jsem dost věcí už nakodoval sám ale tohle jsem tam nenašel, díky za odpověď

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...