Přejít na obsah

Škoda Fabia 1.2 TSi, 81kw Monte Carlo


Lukas178

Doporučené příspěvky

Prodám Škoda Fabia 1.2 TSi, 81kw Monte Carlo.
Rok výroby 2016.
Barva bílá moon metalíza.
Najeto 47500km.
Garážováno.
Koupeno jako nové v České republice v Porsche Brno.
1 majitel, nehavarováno.
Prodloužená záruka na 5 let nebo 100 000 km.

Nadstandartní výbava Monte Carlo.
výbava: ABS, stabilizace podvozku (ESP), protiprokluzový systém kol (ASR), nouzové brzdění (PEBS), LED denní svícení, hliníková kola 17, 8x airbag, automatická klimatizace, AUX, palubní počítač, autorádio, panoramatická střecha, imobilizér, parkovací asistent, centrální zamykání, centrál dálkový, el. okna, el. zrcátka, vyhřívaná zrcátka, klimatizovaná přihrádka, bezklíčový vstup a startování, vyhřívaná sedadla, nastavitelný volant, startování tlačítkem, venkovní teploměr, mlhovky, posilovač řízení, výškově nastavitelná sedadla, senzor světel, tónovaná skla, dělená zadní sedadla, adaptivní tempomat, přisvěcování do zatáčky corner.
Převodovka 6 stupňový manual.
Sportovní originál, snížený škoda podvozek.
2 sady originál litých disků 17" škoda, letní + zimní.

Perfektní stav bez investic.
Umyvání pouze na wapce.
Čerstvě po STK a výměně oleje a filtrů.

Cena: 265 000kč.

Tel: 604310363

   

6.jpg

117459420.jpg

1.jpg

3.jpg

4.jpg

5.jpg

Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
  • Příspěvky

    • Zdravím.  Mám takový menší problém. Mám Octavii 2 2.0tdi 103kw bmm PD s dpf a poslední dny si všímám lehkých vibrací za jízdy do kopce na 6.převodový stupěň cca v 80-100km/h. Není to nic hrozného, ale docela mě zajímá kde může být příčina. Auto je nepatrně hlučnější s vibracemi pod pedály. Moje první myšlenka byla jestli to třeba není převodovka, protože má najeto bez mála 290tkm. Předem děkuji za odpověď.
    • twl by me jeblo a zaroven zajimalo kolik by zachranilo PPF nastesti se to nedozvime
    • BUBUTECH, vedel by si dat vyrobit 2ks tych gumenych veci ? Mam vsetky suciastky ale tie stople co tu mas model sa uz nikde nedaju kupit a nemam nikoho co by mi to vytlacil na 3d tlaciarni. Dik za odpoved.
×
×
  • Vytvořit...