Přejít na obsah

DX vs Cuvacia kamera


Doporučené příspěvky

Nazdar,

 

potrebujem poradit, mam Octavia 1 1,9TDI predface, a v nej DX typ A, zakupil som si OEM cuvaciu kameru a chcem to prepojit. Prevodnik signalu mam tiez, potrebujem si len overit zapojenie.

Kedze prevodnik potrebujem zapojit na stavu, mozem to urobit na ISO konektor k radiu??? Myslim tym takto:


brown / uzemnenie

red/UB+

yellow/s kontakt

blue-white/s kontakt

Bude to podla vas spravne??? Ak nie, opravte ma, a ak som v zlej sekcii, prosim admina o presun.

 

Dikeska

 

20200410_183128.jpg

20200410_182554.jpg

Odkaz ke komentáři

Ahoj . Pokusim se , Ale je potreba specifikovat co mas za auto a kcemu je to schema ktery si sem dal , vypada to ze je to nejakej prevodnik , to spodni  vypada jak na zapojeni radia , otazka je kam co patri je treba sem dat typ radia , pak se da neco delat , do ty doby ne , ted momentalne netusim kam poslas signal z ty kamery , napajeni by nemel byt problem  dle schama to radio zrejme nema CINCH vstup a vystup vypada to ze kamera asi nepujde , co se tyka toho horniho schema hneda minus pol , cervena plus pol trvale napeti zlutej a modrobilej , je plus pres klicek ,odzhora dolu  budes si to muset najit na radiu neni , vic nenapisu , chce to typ radia .

Upraveno uživatelem Tomdlouhan
Odkaz ke komentáři

Jasne, uz chapu ale stejne si myslim ze ti to nepujde pokud na tom prevodniku nenineste neco, jak jsem psal ns radiu nic jako cam in nebo cam reverze proste neni signalz kamery jde vetsinou po cinch konektoru neni to podminka ,ale u vetsiny to tak je .

Ps dva horni draty jsou napajeni dalsindva je treba promerit jak se chovaji po pripojeni napeti, ign je vtsinou ve schematech ignition zapalovanintudiz kicek ,vic nevim.

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...