Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

Zdravím klubaci měl bych takový dotaz dnes se mi stala taková nepřijemná věc když jsem jel ke tchyní přijel jsem kní a nemohl jsem zařadit Zpátečku ani po dvojtém prošlápnutí spojkového pedálu tak jsem chtěl dát jedničku a otočit to ale ta taky nešla až na druhé prošlápnutí spojkového pedálu. poté jsem rozdělal vzduchové sáni abych viděl na táhla řazení a vše šlapalo při vypnutém motoru řazení normálně šlo + ještě když auto stálo prdelí z kopce tak taky bez problému i při nastartovaném motoru je tu možnost nízké hladiny převodového oleje??? jinak dle mechanika spojka je v pořádku řazení taky a spíše se přiklání k oleji v převodovce díky za odpovědi 🙂 

Odkaz ke komentáři
před 57 minutami, košin napsal:

Muze byt vule na hrideli a pak to blbe radi. Neknuci ti nekdy 5tka?

Mi to knucelo a hur se radila jednicka a zpatecka, mel jsem vuli na hrideli, oprava jednoducha, oddela se vicko u ridicova kola a da se podlozka nebo dve, podle vule

Ano při přeřazení na 5 občas 3 mi to uděla při pustění spojky takový divný zvuk jakoby dření o te hřídelce vím že pujde na vyměnu ale netušil jsem že to ma vliv na řazeni 😮 takže to může být tou hřidelí? a pokud dobře chápu tak ji nemusim nechat komplet vyměnit 

Odkaz ke komentáři
před 20 minutami, košin napsal:

Nemusis vubec nic menit, podlozka stoji asi 400kc a je to schvaleny postup opravy skodovkou

Plus potrebueje to vicko protoze ho znicis demontazi

Mužu poprosit odkaz na tu podlozku prosim?

Protoze co jsem koukal na net na opravu tak zato chcou přes 9000

Odkaz ke komentáři

Ano tento kryt, vrazis do nej sroubovak a vypacis ho ven, uvidis lozisko ktere bude mit vuli, je zajistene segerovkou, tu vyndas, vlozis podlozku a segerovku das zpet. Pak zkusis vuli, pokud bude porad vule tak druhou podlozku, kdyz ti na druhou nepujde dat segerovka je to moc a musis pribrousit tu podlozku

Odkaz ke komentáři
před 12 minutami, košin napsal:

Ano tento kryt, vrazis do nej sroubovak a vypacis ho ven, uvidis lozisko ktere bude mit vuli, je zajistene segerovkou, tu vyndas, vlozis podlozku a segerovku das zpet. Pak zkusis vuli, pokud bude porad vule tak druhou podlozku, kdyz ti na druhou nepujde dat segerovka je to moc a musis pribrousit tu podlozku

Parada dekuji moc 🙂

Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...
V 13. 4. 2020 at 8:08, košin napsal:

Ano tento kryt, vrazis do nej sroubovak a vypacis ho ven, uvidis lozisko ktere bude mit vuli, je zajistene segerovkou, tu vyndas, vlozis podlozku a segerovku das zpet. Pak zkusis vuli, pokud bude porad vule tak druhou podlozku, kdyz ti na druhou nepujde dat segerovka je to moc a musis pribrousit tu podlozku

Muzu se zeptat kam mam dat tu podlozku jelikoz se mi hybe hridel spolecne s loziskem 

15875409849266304169477933445387.jpg

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
  • Příspěvky

    • Zdravím pánové prosím o radu s pomoc  Sehnal jsem si zrcátka z O2 face na pred face mám zrcátka el.instslaci motorek  Vyměnil jsem instalaci a motorek nějak to nechce fungovat třeba okna nereagují na vnitřní ovladač  Když na klíčku podrzim odemknout tak okna dolů jdou všechna ale když podrzim zamknout tak okno řidiče nereaguje a sklopí se zrcátko jak to prosím mám rozchodit 
    • Zdravím, podařilo se vám vyřešit tenhle problém? Mám totiž na svém autě úplně ten samý. Rezonanční zvuk od motoru při 1100 ot a netuším co by to mohlo být. Jediné co mě napadá je spojka. 
    • Zdravím, začala mi skákat závada airbagů, na diagnostice to píše tyto chyby viz. foto. Mate s tím někdo zkušenost? Diky za rady… 
×
×
  • Vytvořit...