Přejít na obsah

Kódování O2 FL - problém s přehráváním přes Bluetooth


Doporučené příspěvky

Ahoj.

Najde se někdo, kdo by poradil? Mám O2 FL, 1,6 TDI CR r.v. 2011. Nechal jsem tam dnes doinstalovat Columbuse namísto Swingu pár kodovacích úprav, ovšem něco nešlo tomu elektrikáři nakodovat. Ačkoliv mi ty dialogy na VCDS ukázal a zaškrtnuté to měl, asi to nebylo všechno.

Povedlo se mu:

  • Přizpůsobení cyklů blikačů - 5 cyklů bliknutí
  • Aktivace výstražných blikačů při prudkém brzdění
  • Aktivace servisního menu navigace columbus
  • Aktivace funkce COORNER – přisvícení mlhovek do zatáček
  • Aktivace předních mlhovek při couvání vozidla
  • Aktivace obou zadních mlhovek

 

Nepovedlo se mu:

  • automatické zapínání předních mlhovek, když rozsvítím dálková světla

Nevíte někdo, jak na to?

Zkoušel jsem to i přes CARISTU, ale také tam ta volba není.

 

Další co nefunguje - A TO MĚ ŠTVE ZE VŠEHO NEJVÍCE - tak při přehrávání hudby přes BTH z telefonu hudba na kolumbusu hraje, ale nejde ovládat přehrávání a nepíše se, jaká písnička hraje a taky nejde ovládat posun skladeb na multifunkčním volantu (obrázek obr0.jpg). Pokud ťuknu na dotykáči vpravo na ikonu BTH, tak se najednou zobrazí vše, vteřiny běží, názvy písní, alba, interpreta jsou vidět, i přepínání písniček je funkční (obr1.jpg) ... jenom zvuk není slyšet, což je hrací strojek dost podstatná závada. Pokud na této obrazovce ťuknu na tlačítko VÝBĚR, a na další obrazovce (obr2.jpg) opatrně 1x ťuknu na rámeček BT-Audio, tak se to vrátí do výchozí pozice - hraje, ale nezobrazuje. Na předchozím swingu tlačítka na multifunkčním volantu nefungovala, a písničky to nezobrazovalo, ale to proto, že to rádio neumělo zobrazit. Nevíte někdo co s tím?

 

To streamování hudby jsem testoval z Samsung Galaxy S10 (anroid 10), Samsung Galaxy S7 (android 8), Huawei P30 Pro (android 10) a dceřiného LG G4 (android 6) ... odtut ty písničky z fotek níže ... ty nejsou moje ... 🙂

 

Kódování jednotky:

Addresa 09: Centrální elektrika       Labely: SVO\1K0-937-08x-09.clb
Objednací číslo řídící jednoky: 1K0 937 087 R    HW: 1K0 937 087 R
Systém a/nebo verze: BCM PQ35  H+  110 0651
Kódování: 40000AB8A87BF19040080080110081E5470000AE524D81605C8540200040
VCID: 40D8B2CD7A8DD5D7DED-8014
Nenalezena žádná chyba.

obr1.jpg

obr0.jpg

obr2.jpg

ob3.jpg

Odkaz ke komentáři
před 4 minutami, Enemy5 napsal:

Omlouvám se za OT ale zajímá mě to:

Jak se pánovi elektrikářovi podařilo zprovoznit druhou zadní mlhovku přes VCDS na O II FL ? Vždyť tady na fóru se píše že to přes VCDS nejde pokud se nepletu.

Upřímně, to nevím. prostě to někde nastavil.

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
  • Příspěvky

    • sice jsi v sekci OIII,ale pokud jsi na FB-spoj se s Daniel Haborák,ten 100% poradí co a jak  
    • Zdravím pánové prosím o radu s pomoc  Sehnal jsem si zrcátka z O2 face na pred face mám zrcátka el.instslaci motorek  Vyměnil jsem instalaci a motorek nějak to nechce fungovat třeba okna nereagují na vnitřní ovladač  Když na klíčku podrzim odemknout tak okna dolů jdou všechna ale když podrzim zamknout tak okno řidiče nereaguje a sklopí se zrcátko jak to prosím mám rozchodit 
    • Zdravím, podařilo se vám vyřešit tenhle problém? Mám totiž na svém autě úplně ten samý. Rezonanční zvuk od motoru při 1100 ot a netuším co by to mohlo být. Jediné co mě napadá je spojka. 
×
×
  • Vytvořit...