Přejít na obsah

Změna rozteče


Doporučené příspěvky

Tam musíš změnit rozteč,to je podložka alespoň 15mm a tím menší ET na těch nových discích. A to nevychází. Nehledě nato,že při nehodě to kolo může upadnout a pojišťovna vše bude vymáhat po tobě. Nedej bože,aby to bylo se mnou,v sebeobraně bych tě zabil.

 Takže, si kup kola se správnou roztečí a neblbni.

Odkaz ke komentáři

Já teda zásadně nesouhlasím, to je totiž absolutní blábol který nevím kde jste slyšeli.

V první řadě musím teda říct že podložky na změnu rozteče nejsou vůbec dobrá věc a na autě bych to nechtěl. Hlinikacu se všude valí, tak je prodej a kup jiný.

 

A co se týče pojišťovny, tak ta rozhodně nic vymáhat nemůže i kdybys měl motor z Concorde a kola z Belazu.

Může ti v případě pokud se prokáže že podložky způsobily větší poškození ponížit plnění u havarijní pojistky, kterou si na octavia 1 asi moc nikdo neplatí.

Pomalu s tou arogancí chlapci.

 

Hlavně bych požádal autora ať nezakládá téma o podložkách v sekci k motoru...

 

 

Odkaz ke komentáři
Já teda zásadně nesouhlasím, to je totiž absolutní blábol který nevím kde jste slyšeli.
V první řadě musím teda říct že podložky na změnu rozteče nejsou vůbec dobrá věc a na autě bych to nechtěl. Hlinikacu se všude valí, tak je prodej a kup jiný.
 
A co se týče pojišťovny, tak ta rozhodně nic vymáhat nemůže i kdybys měl motor z Concorde a kola z Belazu.
Může ti v případě pokud se prokáže že podložky způsobily větší poškození ponížit plnění u havarijní pojistky, kterou si na octavia 1 asi moc nikdo neplatí.
Pomalu s tou arogancí chlapci.
 
Hlavně bych požádal autora ať nezakládá téma o podložkách v sekci k motoru...
 
 
Děkuji kluci

Odesláno z mého Mi A2 Lite pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...