Přejít na obsah

RS245 2019 BLACK


Doporučené příspěvky

Tak jsem zatim aktivoval detskou pojistku u zadnich dveri a nejdou uz zevnitr otevrit. Sklo uz mam povysavane a sedacky i lak kolem dveri jsou nastesti ok.

Zitra si udelam informativni vylet k nejakemu dealerovi a poptam se ohledne toho alarmu, pripadne moznosti dokoupeni. Taky si propojim auto s mobilni appkou v nadeji, ze tam najdu nejake notifikace pri otevreni auta atd.

Navic mi PCR rikali ze u tech sdilenych garazi v Praze je toto na dennim poradku, nechapu, ze ta parkovaci mista stoji takovy ranec a zabezpeceni 00.

Odkaz ke komentáři

Diky za rychlost, zkontroluju si jeste pojistnou smlouvu jestli tam nemam v tom i skla atd., nebo jestli to pujde vse z me kapsy 😢😅

Jinak jsem pred chvili byl u Dealera poptat se na ten Alarm, takze v zakladu ta cervena blikajici dioda ve dverich znaci jen to, ze je auto zamceno, nic vic. Pro muj model neni mozne alarm dodelat, a safelock neni mozno dodelat pro zadny model - tam jsou pry uz z vyroby jine zamky nebo tak neco. Jedina moznost alarmu jsou nejake treti strany, diky za odkaz @marekczek.

Kazdopadne zjistit po roce a pul ze auto v temer plne vybave nema zakladni alarm, to je docela rozcarovani.

 

 

Odkaz ke komentáři
před 54 minutami, Roman.semora napsal:

Diky za rychlost, zkontroluju si jeste pojistnou smlouvu jestli tam nemam v tom i skla atd., nebo jestli to pujde vse z me kapsy 😢😅

Jinak jsem pred chvili byl u Dealera poptat se na ten Alarm, takze v zakladu ta cervena blikajici dioda ve dverich znaci jen to, ze je auto zamceno, nic vic. Pro muj model neni mozne alarm dodelat, a safelock neni mozno dodelat pro zadny model - tam jsou pry uz z vyroby jine zamky nebo tak neco. Jedina moznost alarmu jsou nejake treti strany, diky za odkaz @marekczek.

Kazdopadne zjistit po roce a pul ze auto v temer plne vybave nema zakladni alarm, to je docela rozcarovani.

 

 

Skla by jsi měl mít připojištěné v POV "všechna obvodová skla", dnes už málokdy jsou se spoluúčastí. Navíc skla nemají vliv na bonus.  
Také jsem přemýšlel nad nějakým externím zabezpečením, u nás montují Sherlock, ale ta cena... 

Odkaz ke komentáři

No to asi záleží od situace, pokud ti tam někdo vleze v noci v domnění že na to má čas a začne si hrát s navigací tak ti ji asi stihnout přijet zachránit, ale u mě se to stalo přes den ve společných garážích, předpokládám, že v tom autě strávil zloděj tak minutu, max 2, takže tam by mi žádný výjezd nepomohl. Jedině nějaká ta notifikace ke mě do telefonu a hned běžet k autu, to bych pak ale do vězení šel já a ne ta fetka.

Odkaz ke komentáři

Tak jsem projel smlouvu o pojisteni a skla nemam sjednane. Ja pri tom uzavirani byl v dojmu, ze pojisteni skel v praxi znamena opravy celniho skla rozbiteho z kaminku predemnou jedoucich vozidel. Ani me nenapadlo ze nekdo takto naslepo rozbiji okna aby se dostal do auta kde na prvni pohled neni nic cenneho videt, nicmene mam v planu v Praze jeste nejakou dobu s autem byt, takze si to hned necham nacenit a uvidim, pripadne pripojistim.

Jake mate vubec vy pojistky na ty RSka a co vsechno tam mate? Ja mam POV+HAV za cca 16k, spoluucast 10%/10tis. a havarie, vandalismus, zivly, odcizeni. Myslel jsem ze je to celkem v poho, ale taky jsem myslel, ze mam auto s alarmem 😂

Odkaz ke komentáři

Tak lehká polehčující okolnost k rozbitému sklu - známý mi sehnal opravu u Škodovky za cca 3.000,- vč. práce; na druhou stranu jsem si všiml asi tří kazů v kůži na sedačkách ze střepin 😕 Zatím to musím zalepit nějakým pytlem nebo potravinářskou fólií, opravu budu mít až příští Pátek.

Jdu schválně očíhnout konfigurátor 4kového RS, jak to tam mají s tím alarmem a safelockem, už jsem ho konfiguroval sice asi 4x, ale ani jednou jsem si toho nevšiml.

 

 

Odkaz ke komentáři

Kolem AS jsem občas chodil do práce když jsem nejezdil autem a asi by mě mrzelo si tam jít koupit auto a vzít v uvozovkách jen Golfa, v porovnání s tím, co tam mají za rakety 😄

Jinak v konfigurátoru O4 RS je Kessy + Alarm + Safe za 6.900,- ale zase jsem to musel projít třikrát, než jsem si toho všiml. Mi ten alarm asi není souzen.

Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...

Tak pokračování aféry rozbitého okna: Po aktivaci dětské pojistky (proti otevření dveří zamčeného auta zevnitř), jsem pro jistotu stál vždy půlkou dveří hned u  sloupu v garážích, aby někdo neměl choutky se opět nějak propašovat do auta. Ráno mě čekal už jen takový lehký pozdrav v podobě roztrhané fólie, při kterém nic nebylo poničeno a ani už nebylo co vzít:

62261741319__7B62F307-0D3E-4973-8D9E-98116F572CB6.JPG.465b8a540529909f1adbe9a1b76251a2.JPG

S tímto jsem ještě musel zvládnout trasu Praha->Havířov, celkem výživná cesta pro uši.. Kompletní oprava přímo ve Škodovce bez dokladu za 2880,- Kč pak byla jediná pozitivní část na celé události, když jsem původně kalkuloval s běžnýma cenama 4-5k vč. montáže.

Odkaz ke komentáři
  • o měsíc později...
V 11. 8. 2020 at 14:47, milos0785 napsal:

No já  čekám jakmile přijde O4 RS k nám jako předváděčka, že jí na víkend zabavím 😄 

Vzpomínám jak jsi v nějákém vláknu psal, že máte benzínové RS předváděčky zakázané a nevědělo se proč.. teď mám info ze salonu z Prahy "Předváděčku s ohledem na vysoké "emise" Škoda Auto zakázala a to u všech modelů Škoda co mají dvoulitr benzín"; takže tolika. Jinak už u pár dealerů stojí a naživo vypadá perfektně, např. Auto Strž nebo Tukas.

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...