Přejít na obsah

vymena svihadiel za elektricke okna plus zrkadla


Jardabee

Doporučené příspěvky

Zdravim chlapi. mam octu 1.6 55kw rok 1998 predface. zamykanie len klucom. chcel by som prerobit stahovacky na elektricke ,idealne vsetky styri , aj so spätnymi zrkadlami v elektrike. mam moznost ich vybrat z octavky 1,9 66kw rok 2003. ta ma vsetky okna elektricke aj so spätnymi zrkadlami. je po totalke,takze by som vzal aj tapacire. moja otazka teda je , ci to staci len prehodit a pozapajat , alebo to riadi komfortka ktoru tam musim pripojit? diky za odpoved

 

Odkaz ke komentáři

diky za radu. v elektrike sa vyznam,ale s auto elelktrikou si poradim s cim viem. moja otazka bola ci treba nieco zapajat do RJ motora. vidim ze sa hrajes na majstra sveta, takze poprosim uzamknut toto vlakno, kedze niekto si tu radsej zvysuje svoje ego. myslel som ze forum je na to aby si ludia pomahali, ale je zrejme ze niektori sa tu povysuju nad druhych. lock

 

Odkaz ke komentáři

Když on má Martin ASV docela pravdu. Ono kombinovat předface s face  samo o sobě není tak jednoduché, pač je otázka, jak se po výměně komfortky budou tvářit budíky a pod. . Navíc si myslím, že tam bude potřeba namontovat i centrál, páč i s tím je to vlastně spřaženo. Samozřejmě nic není nemožné, ALE … .  Honza

Odkaz ke komentáři

takze mali ste pravdu chlapi. nebude to jednoduche. vsetko som zapojil podla schem ,ale nejdu stahovat okna. ked odpojim fialove a fialovobiele kabliky od vodicovych dveri,co ovladaju central, tak idu,ale kazde osobitne. po niekolkych minutach ako keby sa to zablokovalo a nejdu stahovacky.ja na to vsak pridem cim to je :D

Odkaz ke komentáři
před 1 hodinou, Jardabee napsal:

uz som na to prisiel. poradil mi jeden chalan na facebookovej skupine. ja nezapojil jeden kablik z komfortky co dostava signal od spinaneho plus. tym padom si okna myslia ze je auto vypnute a po 10 minutach sa automaticky odpoja

Jses dobrej, osobne bych do toho nesel, ale pokud uz to funguje jak ma, tak je to super 👍

Odkaz ke komentáři

no funguje ako funguje. cetral ide klucom,nakolko nemam originalne dialkove. aj okna sa spustia aj zatvoria pri podrzani kluca v zamku. ale okna este furt nejdu. blika mi stale kontrolka vo dverach,ako keby si komfortka myslela ze je zamknute s DO. takze dnes este toto doriesit a kuknem do vagu. uvidime. snad to dnes rozchodim 😄

 

Odkaz ke komentáři

taaaaak okna aj central fuguju jak maju. netreba budiky... na komfortke 799B treba prepinovat kabel z pinu 17 na pin 5. je to spinane plus a prepojil som ho so spinanym plus na budikoch. VELKA VDAKA CHALANOVI S FACEBOOKOVEJ SKUPINY, KTORY NEBOL NESEBECKY A PORADIL MI TOTO PREPINOVANIE. aj ked tu na forum uz vraj nechodi kvoli jednemu cloveku ktory vsetko komentuje a je "najmudrejsi"

Odkaz ke komentáři

Tady na foru uz to neni to co driv. Ono hodne lidi co neco umi skupinu octavia 1 uz opustilo a mnoho novych co prisli nic neumi, tak proto ti tu nikdo neporadil... Ja bych treba rad poradil, ale bohuzel nevim co jak zapojit. 

Hlavne ze uz vse funguje jak ma, klobouk dolu pane 😉👍

Upraveno uživatelem Konny
Odkaz ke komentáři
  • o 9 měsíců později...

Ahoj, budu teď kupovat od kámoše Octavia 1 jako pracovní auto, je to úplný holátko, a chtěl bych alespoň el. stahování předních oken protože nemá klimu. Mohl by jsi mi prosím poslat ten návod na instalaci el. stahování a co je k tomu všechno potřeba sehnat? E-mail na mě je klima.21@seznam.cz

 

Díky.

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
  • Příspěvky

    • Zdravím pánové prosím o radu s pomoc  Sehnal jsem si zrcátka z O2 face na pred face mám zrcátka el.instslaci motorek  Vyměnil jsem instalaci a motorek nějak to nechce fungovat třeba okna nereagují na vnitřní ovladač  Když na klíčku podrzim odemknout tak okna dolů jdou všechna ale když podrzim zamknout tak okno řidiče nereaguje a sklopí se zrcátko jak to prosím mám rozchodit 
    • Zdravím, podařilo se vám vyřešit tenhle problém? Mám totiž na svém autě úplně ten samý. Rezonanční zvuk od motoru při 1100 ot a netuším co by to mohlo být. Jediné co mě napadá je spojka. 
    • Zdravím, začala mi skákat závada airbagů, na diagnostice to píše tyto chyby viz. foto. Mate s tím někdo zkušenost? Diky za rady… 
×
×
  • Vytvořit...