Přejít na obsah

Octavia RS 230 steel grey


Doporučené příspěvky

  • o 5 týdnů později...

Aby to tu nebylo je Slunce a duha. Při obhlídce na zvedáku jsem zjistil rez mezi stykem LZ boku a zadního nárazníku. Auto těsně po záruce, takže se uplatňuje záruka na karoserii. Škodovka schválila opravu a lak,uhradí v plné výši. A já vůl čekal,že když si koupím mladý auto bude to OK. UPS...
Dle slov Škodovky,je na vině malá spára mezi blatníkem a narazníkem a vlivem teplot dochází ke tření. Bude se kritické místo dále opatřovat čirou fólií. 9ddbd6d9abd222d4b8d880b2bab1a69e.jpg
e28d827c4bb4d49db1b3f62a647dbfcb.jpg
7875bb5d086676c73363b85bc4b71c9d.jpg

Odkaz ke komentáři

Jojo, to auto vypadá neskutečně dravě 🙂

A prej decentně ztmavil odrazky 😄 Jsem se podíval prvně na foto po ztmavení a říkal jsem si, ty vole, jaké odrazky však tam žádné nejsou 😄

Pak jsem se podíval na foto před a už mi to bylo jasné 😄 Nevím jestli je to tak jen na foto nebo i v reálu, ale ty odrazky s tím difuzorem pěkně splývají 🙂 Což určitě vypadá líp 🙂 

Odkaz ke komentáři

Pánové děkuju za chválu[emoji106]
No odrazky... ta fotka trochu zkresluje a ztmaví odrazky. Každopádně mě čekají i zadní světla a přední mlhovky, ať to ladí.
17.8. Jde na welness opět k Denny’s Detailing care. A během opravy rzi se rozsvítila prohlídka bez výměny oleje, tudíž, rok od poslední prohlídky a to pro mě znamená výměnu oleje. V Lednu nás čeká STK,pak se bude ladit HW [emoji48]
O víkendu jsem se naháněl s Audi S4 B8 a příjemně vyrovnaný souboj. Připojil se k nám i Golf 6 GTI, ale ten zůstal někde vzadu [emoji16]


Škoda

Odkaz ke komentáři

Nad logem jsem uvažoval,ne že ne [emoji4] To vidím tak,že se zítra v práci budu minutku nudit,vlítnu na sklad a objednám je, případně OB díly to jistí. Alespoň se sundají a okolo nich se to pořádně přeleští.
Co se týče zadní světel při denním, špatný to není z hlediska viditelnosti, ale taky to prozatím nechám jak se to narodilo.
Než jsem ty světla zatmavil vážně jsem uvažoval nad tím,že dám světla z FL, ale teď ? Rozhodně nechám tyto.

Odkaz ke komentáři

Takový jeden jezdí po Praze po Jižní spojce, má Octavia 3 RS v kombíku, ale zadní světla FL, a jak jsem ho předjížděl, tak koukám do zpětného a vidím klasická světla, tak jsem si myslel, že jsem asi deb*l, ale ten týden jsem ho potkal ještě jednou a fakt to tak měl 😄 Obojí jsou pěkná, ale k trojce mi sedí víc trojkové a k FL zase ty z FL.. čistě subjektivně.

Odkaz ke komentáři

Difuzor je věc úhlu pohledu, má agresivní vzhled,ale jak píše Roman k tomu autu to prostě jde v kombinaci s tím co se ozývá z výfuku a jak to jede.
Já mu přezdívám “Lamač holení”[emoji16]
No blatník jsem nechápal ani já, ale skutečně dle vyjádření Škodovky, za to může vliv tepla a dva materiály které se o sebe třou... Mám opraveno, po celé délce, kde je styk nárazník s bokem nám nalepenou průhlednou fólii, aby to to již neopakovalo.  

Upraveno uživatelem milos0785
Odkaz ke komentáři

Sání od Forge prodáno a dnes dorazilo sání VW R600 dodáno firmou RSR performance.
Měnil jsem sání z důvodu estetiky a dle parametrů, by tohle sání mělo být výkonnější. Každopádně do kabiny je více slyšet tohle sání. Původně hadice měla být černá, ale nabídli mi šedivou,která ladí k barvě RS[emoji4]
420f41e46bed0928df8df8ce23cc1191.jpg

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...