Přejít na obsah

Octavia RS 230 steel grey


Doporučené příspěvky

Dnes jsem se konečně dokopal k servisu. Včetně zápisu do elektronické servisní knihy. Kromě drobné komplikace, kdy se utrhlo očko na ukostření cívky na 4. válci -> opraveno.
- olej Millers Oils 5W-40 NT+
- výměna pylového filtru
- výměna zapalovacích svíček
- pro mě novinka, výměna oleje v uzávěrce diferenciálu
- výměna brzdové kapaliny
Konečně v příštím týdnu jdeme na welness,už se těším,že bude jako nová.
Při prohlídce jsem zjistil,že jsem někde vymetl díru a mám lehce kopnutý LP disk.... v zimě pořeším. ccfd2f8478686ff110249670ec5f6021.jpg

Odkaz ke komentáři

Je to přesně jak píšeš v druhé větě. Ten motor je na volnoběh vážně tichošlápek, ale nedávno jsem jel ostřejší jízdou, dorazil domů a otevřel kapotu, že se podívám, zda je vše OK(bylo to těsně po servisu), to jak ten motor topí mě zaskočilo. Ani o příčku motoru, kde je torpédo jsem se nemohl opřít. Jedině dobře, že tam ta deka není, ať to teplo jde pryč. 

Odkaz ke komentáři

Díky za ohlas [emoji4] Leštění má u mě na starost DDC - Denny’s Detailing care.
Tohle poškození nelze odstranit jinak než leštěním.
Header: Zbytečný to rozhodně není. Jednak mě to děsně rozčiluje,kdyz jsou poškrábaný a já třeba dveře zavírám,že sahám jedním prstem na vnější těsnící gumu [emoji16]
Samozřejmě,že ve chvíli kdy budu řešit polep střechy, zárověň nechám polepit i sloupky. Tím to bude vyřešený na delší dobu. Tady je nevýhoda,že tam nedávají clear coat a je to prostě kus plastu .... Při správný údržbě se akorát jednou za rok přeleští finishem a je to.
Nechávám leštit i vnitřní dekory... ty snad majitel brat houbičkou... hrůza

Odkaz ke komentáři

Ve Škodovce je možný vše. Šel jsem za prodejcema u nás. Říkám jim: “Až přijde Octavie IV RS s benzínem jako předváděcí, zavolej mi, půjčím si jí na víkend.”
Jaké odpovědi se mi dostalo, mi vyrazilo dech.... “To bohužel nejde, protože my si RS v benzínu objednat nesmíme. Škodovka nám to zakázala.”
No pánové já čuměl s otevřenou pusou... Důvod nikdo neví,prostě jako předváděčku ne,jedině koupě rovnou na zákazníka....
EDIT: bez toho křídla to vypadá vážně divně [emoji16]f2381a803f0de5b3d6b05f7cae0e7ee7.jpg

Odkaz ke komentáři

Tak auto zpět doma z dovolený čti welness. Nafotím a napíšu info jindy.
Hned jak jsem jí dostal, jsem na ní dal nové znaky. Lehce modifikované. Znaky se takhle dají koupit, 1300,-/kus.
Takže jsem sehnal jiné znaky, rozebral je, nechal nalakovat a výsledek je za mě super.
Ještě něco vymyslet s předním znakem RS.395c9cf6221398c18ed00b90736e7d89.jpg
e6d70ee62db86d10a23eebe9722d9929.jpg

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
  • Příspěvky

    • Jako přijít a vidět tohle pripadne na autě, asi by me to taky poslalo do kolen 🥲
    • Tvl, já jsem teď poslední dva nasranej permanentně, ale tohle najít na autě by mě asi rozbrečelo.
    • Přesně to znám, rodiče si koupili nového žigulíka, 2106 (1600) byl tehdy ten nejlepší. Postavili i kvůli němu novou dvougaráž a pod trámy na strop se natloukl heraklit (nebo jak se to jmenovalo) a udělala se hezmá stropní omítka. Asi po dvou letech co to bylo postaveno šel taťka jeden den do garáže (s autem se jezdilo tak 1x do měsíc, měli jsme ještě jiné) a strop o ploše  tak 3m2 spadl na auto. Nějací parchanti zvrchu vyžrali celý ten polistyrén, zůstala tam jen ta vrstvička rábicu a jednou to už nevydrželo ... . Takže náš klenot utrpěl pár šrámů. 
×
×
  • Vytvořit...