Přejít na obsah

Octavia RS 230 steel grey


Doporučené příspěvky

Dnes jsem se konečně dokopal k servisu. Včetně zápisu do elektronické servisní knihy. Kromě drobné komplikace, kdy se utrhlo očko na ukostření cívky na 4. válci -> opraveno.
- olej Millers Oils 5W-40 NT+
- výměna pylového filtru
- výměna zapalovacích svíček
- pro mě novinka, výměna oleje v uzávěrce diferenciálu
- výměna brzdové kapaliny
Konečně v příštím týdnu jdeme na welness,už se těším,že bude jako nová.
Při prohlídce jsem zjistil,že jsem někde vymetl díru a mám lehce kopnutý LP disk.... v zimě pořeším. ccfd2f8478686ff110249670ec5f6021.jpg

Odkaz ke komentáři

Je to přesně jak píšeš v druhé větě. Ten motor je na volnoběh vážně tichošlápek, ale nedávno jsem jel ostřejší jízdou, dorazil domů a otevřel kapotu, že se podívám, zda je vše OK(bylo to těsně po servisu), to jak ten motor topí mě zaskočilo. Ani o příčku motoru, kde je torpédo jsem se nemohl opřít. Jedině dobře, že tam ta deka není, ať to teplo jde pryč. 

Odkaz ke komentáři

Díky za ohlas [emoji4] Leštění má u mě na starost DDC - Denny’s Detailing care.
Tohle poškození nelze odstranit jinak než leštěním.
Header: Zbytečný to rozhodně není. Jednak mě to děsně rozčiluje,kdyz jsou poškrábaný a já třeba dveře zavírám,že sahám jedním prstem na vnější těsnící gumu [emoji16]
Samozřejmě,že ve chvíli kdy budu řešit polep střechy, zárověň nechám polepit i sloupky. Tím to bude vyřešený na delší dobu. Tady je nevýhoda,že tam nedávají clear coat a je to prostě kus plastu .... Při správný údržbě se akorát jednou za rok přeleští finishem a je to.
Nechávám leštit i vnitřní dekory... ty snad majitel brat houbičkou... hrůza

Odkaz ke komentáři

Ve Škodovce je možný vše. Šel jsem za prodejcema u nás. Říkám jim: “Až přijde Octavie IV RS s benzínem jako předváděcí, zavolej mi, půjčím si jí na víkend.”
Jaké odpovědi se mi dostalo, mi vyrazilo dech.... “To bohužel nejde, protože my si RS v benzínu objednat nesmíme. Škodovka nám to zakázala.”
No pánové já čuměl s otevřenou pusou... Důvod nikdo neví,prostě jako předváděčku ne,jedině koupě rovnou na zákazníka....
EDIT: bez toho křídla to vypadá vážně divně [emoji16]f2381a803f0de5b3d6b05f7cae0e7ee7.jpg

Odkaz ke komentáři

Tak auto zpět doma z dovolený čti welness. Nafotím a napíšu info jindy.
Hned jak jsem jí dostal, jsem na ní dal nové znaky. Lehce modifikované. Znaky se takhle dají koupit, 1300,-/kus.
Takže jsem sehnal jiné znaky, rozebral je, nechal nalakovat a výsledek je za mě super.
Ještě něco vymyslet s předním znakem RS.395c9cf6221398c18ed00b90736e7d89.jpg
e6d70ee62db86d10a23eebe9722d9929.jpg

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...