Přejít na obsah

Octavia RS 230 steel grey


Doporučené příspěvky

Díky, rozdíl je fakt super ! Jednalo se o tuhle úpravu( jsem to zkopíroval z FB, nechtělo se mi to vypisovat ) 
Upraveno u firmy Sviť líp v Praze. Cena úpravy byla 10 000,-. Mě byla akorát doporučena výměna výbojek za Night breakery. Hodnoty před úpravou tlumených světel  cca 350luxů, po úpravě 900. Kamarád si nechal udělat stejnou úpravu, ale nechal vyměnit i výbojky a dostal se na hodnotu 1350 luxů. AFS plně funkční 🙂 

✅ Demontáž světel
✅ Kompletní rozebrání a vyčištění
✅ Přestavba vnitřního AFS mechanismu na projektory nové generace
✅ Instalace fungl nových bixenon projektorů
✅ Instalace čirých čoček z optického skla
✅ Základní leštění předních plexi z vnější strany (dvoustupňové pastami)
✅ Kompletní leštění předních plexi z vnitřní strany.
✅ Slepení, tlaková zkouška
✅ Montáž na auto a seřízení na regloskopu.

 

Odkaz ke komentáři

Bohužel nemají. Tato cena byla při akci pro prvních 30 zájemců a kvóta byla naplněna během pár dní [emoji4]
Dnes jsem začal s tlumením předních dveří. Vytlumení vnějšího + vnitřního plechu, montáž MDF podložek, výměna reproduktorů vč. výškových, vytlumení tapecu z vnitřní strany. 2,5 hodiny jsem vylepoval pouze vnější plech. Nedivím se,že mi dveře vibrovaly... výztuha ve dveřích je přilepená na středu a krajích z výroby bez tlumení. Povedlo se mi nacpat tlumení i mezi plech a výztuhu. Těším se na výsledek.
Kola připravená na léto. 1227739fa2b563eca214a0d7b9f53f2e.jpg
3f58913222ac194f915d8431f739a812.jpg

Odkaz ke komentáři
  • o měsíc později...

Včera jsem vyzvedl šedivku z jarní očisty. Za normálních okolností si tyhle úkony dělám sám, ale od Prosince jsem neměl dostatek času.
Ještě drobný servis a bude dělat radost [emoji3526]
[emoji3581]mytí+vosk
[emoji3581]čistění kožených sedadel vč. impregnace
[emoji3581]vyčistění oken
[emoji3581]čistění a impregnace plastů interiéru,exteriéru a motoru
ee55894d2e4f2d6c2b302ee445ce3bcf.jpg


2185221d70144a7956232937874e0337.jpg

Odkaz ke komentáři
V 22. 2. 2021 at 18:47, marfan napsal:

Tie disky majú akú váhu ?? 8-9kg ?? Ja som rozhodnutý pre Borbet VTX Graphite. Chcel som podobný dizajn ako originál aj farbu. Akurát rozmer bude iný ako originál.

Ty máš aké ET na nich ?? Mám v pláne ich zobrať v rozmere R18x8j ET37.

Ty Borbety mají o 50% nižší cenu, ale taky o 50% vyšší váhu. Kupovat levná aftermarket kola jsou vyhozené peníze, ale na to si každý musí přijít sám.

Odkaz ke komentáři

Vahu majú o 100g menej ako gemini, ja som ich kupoval vzhľadom na to, že gemini po 6 rokoch prevádzky na aute už neboli v 100% vizuálnej kondícii. Tak som chcel podobný dizajn. A dať 210€ za gemini oproti 130-150€ za tieto Borbet mi prišlo lepšie riešenie a tak isto nemusím riešiť podložky auto vyzerá aj bez podložiek konečne normálne. 

Odkaz ke komentáři

Pár známych čo prezúvajú pneu tak mi povedali, len aby som nebral repliky žiadne. Borbet, Ronal, BBS, ENZO, AEZ, JR a podobné značky tak robia dosť podobnú kvalitu a už to je len o tom aké má každý jeden šťastie na zlú cestu.

Ale každý jeden mi povedal, že Originál je originál. Tam sa dbá na lepšiu kvalitu a často krát sú perfektne vyvážené.

 

Povedal mi ale pri vyvažovaní, že je vidieť že sú kvalitne urobené, na jedno koleso dal 10gramov závažia a na ostatné do 35gramov. Tam bolo vidieť, že aj pneu sú dobre urobené (s tými som zatiaľ nie moc spokojný čo sa týka hlučnosti).

Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...

Mám na nich najeto cca 10tisíc a nemohu na ně říct křivé slova. Častou jsem poslouchal, že se Yellow stuff odlepuje brzdná směs od té podkovy, ale u mě zatím nic. " tuk tuk "
Myslím, že ani s jednou variantou neuděláš chybu. Bud EBC nebo Clubsporty. EBC tuším vychází o nějakou tisícovku dráž.  Clubsporty jezdí kluci na výkonech 400 koní a krásně to stačí. EBC když se zahřejou dost hučí, což mě sere a je to nepříjemný, ale brzdný účinek je pořád stejný, takže se s tím dá žít.  Mám ještě pancéřové hadice na všech třmenech a to taky dělá své. Kámoš má RS i IS38 a clubsporty utavil při druhý jízdě, ale on fakt jezdí krev a brzda / plyn, takže se to dalo čekat. 

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...