Přejít na obsah

Octavia RS 230 steel grey


Doporučené příspěvky

musíš umět brzdit no, na krev pedál a krátký silný brždění... ale na okreskách stejně moc jezdit ostře nejde, takže tak....
pancéřové hadičky ti zlepší maximálně feelíng pedálu, ale nic jiného..... to spíš odolnější brzdovka třeba fedoro racing, motul 666 apod...

tak jasně že tyhle ostřejší destičky za tepla hučí... to je normální, ale když se ohřejí tak konečně brzdí 😉

 

Upraveno uživatelem marekczek
Odkaz ke komentáři

Ja som bol minulý rok si zajazdiť na Slovakia ringu, mám sériové brzdy a ani po hodine jazdienia by som nepovedal, že sa zmenil nejak brzdný účinok. Hlavne som bol prekvapený, že sa vôbec kotúče neskrútili. 

Tento rok mám v pláne tam ísť znova aj viac krát keď sa bude dať tak som zvedaví či brzdy budú stále OK.

Odkaz ke komentáři
  • o 3 měsíce později...
  • o 4 týdny později...
  • o 3 měsíce později...

Doděláváme dům a bylo potřeba pořešit něco co toho dost odveze, nandám do toho bordel a nebude mě to štvát. V Červnu jsem pořídil VW Caddy life 2012, 2.0 TDI 103kw. Bývalé firemní auto co vozilo nové vybavení dílny, podle toho vypadá/vypadala .... 
"Nechám jí tak jak je, je to auto na stavbu" .... Hele, tohle tvrzení vzalo za své hned .... 
- nové zdvihátka ventilů + hydra 
- olej+ všechny filtry 
- rozvody 
- spojka vč. setrváku 
- nová světla
- 17" léto + zima 
- černý strop 
- přešitý volant
- přední nárazník v barvě
- zadní nárazník z 2015+ verze
- maska, mřížky, znaky v černém laku
- nová STK
- připravený je stavitelný podvozek 

Asi se mi to trochu zase vymklo kontrole 😄 

257364679_908315493141695_1729606295435019093_n.jpg

257357646_2980535278941306_5296863227032278958_n.jpg

256270311_851411128834853_1448688652112731202_n.jpg

258027562_623340489102052_2247432922554340618_n.jpg

Odkaz ke komentáři
před 21 hodinami, krysarr napsal:

Pekna prace! 🙂 Takovy nestandardni model, bude mit svoje tema? 🙂

Děkuji, nad vlastním tématem jsem neuvažoval. Obávám se, že by mělo jepičí život, dodělám k obrazu svému a bude se jenom jezdit a udržovat ve stavu. Chci ještě jiné sedadle buď z Tourana nebo Octavia 2. Možná rádio a odhlučnit 😄 , ale pak fakt jenom jezdit 😄  

Odkaz ke komentáři

Když se mi bude chtít něco teda sepíšu 🙂 Dnes akorát seřízení geo + vyvážení kol s přítlakem. Původně kola na stejné vyvažovačce vyvážený "klasicky" auto vibrovalo, tak jsem vyvážil s přítlakem a nakonec úplně jiné hodnoty závaží, zítra mě čeká cesta do Jizerek, tak jsem zvědav zda to pomůže.

Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...

Už nebudu s Caddym otravovat. Nechám tu prostor pro RS. Tak poslední update. Zvažím to samotné vlákno[emoji6]
O víkendu jsem namontoval stavitelný podvozek od ST. Za mě totální bomba. Bude to znít divně, ale to auto je pohodlnější než série. Série byla uskákaná,tvrdá…. Kdo nekdy jel v Caddy ví jak to je.920e39f6e712933092b64fd99d2928b3.jpg

Odkaz ke komentáři
  • o měsíc později...

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
  • Příspěvky

    • Zdravím pánové prosím o radu s pomoc  Sehnal jsem si zrcátka z O2 face na pred face mám zrcátka el.instslaci motorek  Vyměnil jsem instalaci a motorek nějak to nechce fungovat třeba okna nereagují na vnitřní ovladač  Když na klíčku podrzim odemknout tak okna dolů jdou všechna ale když podrzim zamknout tak okno řidiče nereaguje a sklopí se zrcátko jak to prosím mám rozchodit 
    • Zdravím, podařilo se vám vyřešit tenhle problém? Mám totiž na svém autě úplně ten samý. Rezonanční zvuk od motoru při 1100 ot a netuším co by to mohlo být. Jediné co mě napadá je spojka. 
    • Zdravím, začala mi skákat závada airbagů, na diagnostice to píše tyto chyby viz. foto. Mate s tím někdo zkušenost? Diky za rady… 
×
×
  • Vytvořit...