Přejít na obsah

S. Superb Combi 4x4 DSG 200 KW L&K


Doporučené příspěvky

Ahojte priatelia, po neunavnej octavii 1.8 T, ktoru moja zenicka poslala do vecnych lovist 😞 Naslednom presedlani na Fabku DSG 1.2 TSI (ktora ma mimochodom velmi bavi) sa opat vraciam k silnejsej motorizacii. Po 9 mesiacoch cakania pride buduci tyzden chvila na ktoru sa celkom tesim. Som zvedavy na kombinaciu "priskrteneho" 200 Kw motoru a DSGcka. Postrehy a skusenosti rad zozdielam.

Odkaz ke komentáři

Ahojte, tak novy Superb vo farbe Rosso Brunello je od stvrtku doma. Je to auto v plnej vybave s doplnkami ako stresne okno, tazne, Columbus, odvetrane sedadlo s masaznou funkciou, panorama, ..a nalepky L&K uz su dole posobia ujmu celkovemu vzhladu auta. Na odporucanie som zostal na 18" elektronoch. Ma vsak jednu chybu za ktoru Skodovka nemoze a vyberal som si ho s vedomim, ze to lepsie nebude - nemaka za mna 🙂

Co sa jazdy tyka kratke vzdialenosti 12 l a vzdialenosti nad 40 km 8,4 l/100 km. Co je na urovni mojej byvalej Octavky. Je to novy motor, tak myslim az si na seba zvykneme tak spotreba este klesne. Zajmave je ze sa mi uz par krat stalo, ze auta ktore som predbehol a zaradil sa pred ne zacali spomalovat...mozno asociacia s policiou.

Zvykam si na iny rezim DSG ako vo Fabke 🙂, pohodlie a ticho ktore "ubera" z reality za oknom. Najviac nadseny z auta je samozrejme moj 5 rocny syn. Zahriaty motor na volnobeh vytvara pri koncovkach vyfukov zaujmavu kulisu a pri forsazi 🙂 sa ludia obzeraju co to ide za cvoka (celkom ich chapem, ten zvuk pri pootvorenom okne pocujem aj ja). 

Zda sa mi, ze oproti predfaceliftovej verzii si nechava tato verzia "min libit". Upozornuje skor pri pusteni volantu.

 

 

 

 

Odkaz ke komentáři

Dakujem, verim ze sluzit bude! Este pripajam spotrebu, ktora ma prijemne prekvapila. Prejazd Prahou - Jihlava rano 7,4l/100 km a spat 7,2 l/100 km. Normalna, predvidava jazda, D1 80 km/h az hranica rychlostneho limitu. Logika eko signalizacie mi unika (uz to niekto spominal) - vyssia spotreba 13,3 l eko 95, spotreba 7,2 eko 78, ale to je detail. Podobne ako vrcanie RS kodiakov...zvlastny marketingovy tah (aspon mohli nahrat osemvalcoveho Mustanga 🙂 ).

5DD800E2-6D1E-4FDB-8EA0-5263169EC4E6.jpeg.d32149272273c17ef0dd09875ed33c72.jpeg

703CF304-8081-447C-BC19-D2B91DB52385.jpeg

Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...
  • o měsíc později...

Ahoj, najazdene bude zajtra rano 7.000 km. Auto zatial bez problemov a prva pokuta za rychlost 😕 105 na 90. Ono tu rychlost rano po prebudeni zkratka nevnimam (vyhoda motora tdi - je lepsie pocut). Najvacsi dojazd na nadrz mam 801,5 km s tym, ze som na pumpe tankoval 67 l (auto ukazovalo dojazd 5 km). Tazko si zvykam na nastavenie reakcii motora na D = chcem zrychlit, pridam a auto reaguje stylom myslis to vazne?  Uz som sa naucil hodit S a reakcia je o poznanie lepsia. Adaptivny tempomat je extrem, kedy auto pri nastaveni 80 km/h na D1 v zuzeni necakane slapne na brzdu a to sokuje nielen mna, ale aj vodicov za mnou. Reakcia na korekciu - pridanie plynu je velmi pomala. Kamarat, jazdi rovnaku motorizaciu a vo firme maju aj passaty tvrdi, ze Skodovka ma opatrnost tempomatu vyssiu ako VW...neviem. Pocin Skodovky o mode - dodrziavanie rychlostnych limitov beriem ako pokus o testovanie chladnej hlavy majitela. Pokial idete 1 km usek kde je 30,50,90,50,90 tak to je testovanie trpezlivosti ako vas tak ludi za vami. To ze sa auto rozbiehe plynulo az rezko beriem pozitivne, ale to ze auto ide 30km/h uz 40 m pred cedulou to je brutal. Dlhodobu spotrebu mam 8,7 l/100 km co ma radi na Spritmonitore na 2. priecku a to nie som “brzda provozu”, akurat ma auto rado predvidanie. Podvozok - nemam co dodat vyborny (priecne nerovnosti v zakrute a reakcia auta je znama) rezim komfort mi nerobi dobre, to hupanie je ako na mori - slabsie zaludky sa stazuju. Haldex funguje na 1 cku ani raz mi nepiskli gumy, ani na vlhkem vozovke co sa mi na 190 konovom tdi a predokolke stavalo bezne. Skoda uz nedava 2 dazdnik, tiez prekvapenie kedy je uprednostneny akcionar pred zakaznikom a co je vacsia sranda na predajni je len na objednanie... Auto za mna vyborne ocenujem pohodlie, priestor, vzhlad,...spokojnost. 

PS:
Policajti ma zastavovali s predface Superbom v tejto motorizacii a hned som sa pytal ci im motor zere olej - odpoved nie (s usmevom dodane ze ho nesetria), najazdene 180k km ale  citujem: s...u (adaptivny tempomat,...) sa tam ine veci ma celkom neuspokojila, ale da sa s tym zit 🙂 a predpokladam isty suvis s vyssie spominanym  pristupom k autu.

Odkaz ke komentáři

...este bych rad dodal nakolko nechcem aby hore napisane znelo ako bezodna kritika a ja bych to spravil lepsie, urcite nie!  Je normalna ludska vlastnost, ze vela krat vidime "nedostatky" a veci pozitivne berieme ako automatiku.

Z autom som nadmieru spokojny, paci sa mi a ani bych nemenil (cela  firma jazdi Skodovky;) 

Odkaz ke komentáři
  • o 3 týdny později...
V 4. 8. 2020 at 20:14, bad_messiah napsal:

...este bych rad dodal nakolko nechcem aby hore napisane znelo ako bezodna kritika a ja bych to spravil lepsie, urcite nie!  Je normalna ludska vlastnost, ze vela krat vidime "nedostatky" a veci pozitivne berieme ako automatiku.

Z autom som nadmieru spokojny, paci sa mi a ani bych nemenil (cela  firma jazdi Skodovky;) 

Auto uz prekonalo prvych 10.000 km, priemerna spotreba klesla na 8,6 l/100 km. Uz druhy krat mi vyskocila chyba viz foto. Hlaska je niekolko sekund a zmizne. V servise sa mi nechce stracat cas. Budem riesit pri garancke, neviete dovod? Stalo sa mi na pumpe, ze sa po otvoreni auta bez kluca neodklopili spatne zrkadla. Musel som zamknut a odomknut klucom.

231B9469-06CE-433C-9819-689C71604D15.jpeg

88EA3371-849F-43E7-8B54-B90320154A80.jpeg

Odkaz ke komentáři
  • o 2 měsíce později...

Ahoj, s autom som nad mieru spokojny co sa tyka komfortu 10, spolahlivosti 9,1 (obcas na mna nieco preblikava, ale nenechal ma ani raz), decentnost 10*, vykon 10* a zabalim celu rodinu, jazda v aute ma bavi. Jednoducho Superb. Paci sa mi klud, pohodlie a sila auta, ktoru nijako nedemonstrujete nalepkami V10, cimbrlatkami M (a inymi zbytocnostami, ktore nakoniec vaha auta a emisne normy poslu tam kam nechcete) a nakoniec ked pride na meranie sily, tak vas skratka nedaju 🙂 Najazd 15tkm, spotreba uz so zimnymi gumami a jazde viac v meste 8,79 l/100 km. Spritmonitor 1. miesto, zatial.

Viac som sa naucil pracovat s D a S rezimom podla situacie (jazda do kopca S nech netyram motor). Padla mi pridu zbytocne.

Minule storocie mi pripomina aplikacia, ktora je lepsia ako nic o 100% a nezladenost elektronickych systemov v aute. Zase som mudry ako Salamunova zadna cast tela, ale za tie peniaze... Neobjavil som ako nastavit aplikaciu tak, ze ked vam kradnu auto amateri tak vas zobudi. Posledna skusenost je ta, ze ked sa macka rozhodla ohriat medzi 23:45 az 00:45 v motorovom priestore, tak mi auto vytrvalo poslalo asi 15 mailov - aplikacia zaznamenala tiez narusenie, ale to bolo vsetko. A tych velepseni, pokial nie je chyba u mna by som mal viac...

 

 

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
  • Příspěvky

    • Přesně to znám, rodiče si koupili nového žigulíka, 2106 (1600) byl tehdy ten nejlepší. Postavili i kvůli němu novou dvougaráž a pod trámy na strop se natloukl heraklit (nebo jak se to jmenovalo) a udělala se hezmá stropní omítka. Asi po dvou letech co to bylo postaveno šel taťka jeden den do garáže (s autem se jezdilo tak 1x do měsíc, měli jsme ještě jiné) a strop o ploše  tak 3m2 spadl na auto. Nějací parchanti zvrchu vyžrali celý ten polistyrén, zůstala tam jen ta vrstvička rábicu a jednou to už nevydrželo ... . Takže náš klenot utrpěl pár šrámů. 
    • No ty kravo, tak to je teda stesti jako prase! 🙂
    • Příběh "Jak mi globální oteplování zachránilo auto". Protože bylo teplo, tak už jsem samozřejmě jezdil a měl jsem auto 3 týdny na dvoře... když nehlásí nějaky mordor nebo krupobití, tak to mám radši po ruce, když ta garáž není u bytu ... No, a jak ted hlasili a pripadny snezeni, tak jsem auto predminulou sobotu umyl a měl v plánu ho schovat ... přijedu ke garáži, otevřu a tam tohle překvápko ze stropu ... jakože, nevím, kdo při mě stál, ale fakt štěstí :-) Tak jsem zase odjel na dvorek, sníh nesníh ... lepší než mít na autě tohle... některý kousky byly silný tak 2 palce ... No a budu mít teda jinou garáž...
×
×
  • Vytvořit...