Přejít na obsah

Umytí předního okna zevnitř


Kolafa

Doporučené příspěvky

nemate nekdo zarucenou metodu, jak umyt predni okno zevnitr? Ja uz na to koupil nejaky specialni uterky, Clin, nevim jaky dalsi prostredky > umeju to a furt to mam takovy jako trochu zapatlany, mastny nebo co ....... a kdyz pak jedu proti slunicku, tak jsem naprosto nepricetnej!

Upraveno uživatelem Dakie
dovolil jsem si editovat název tématu ;)
Odkaz ke komentáři

Na benzínce kup normálně lahvičku s rozprašovačem na mytí oken (osvědčili se mi dražší značkové od cca 160,- nahoru) Roli papírových utěrek, postříkej celé přední okno, z role odmotej tak 5-6 utěrek zmuchlej a tím rozetři (umej) pěnu na okně. Okno zůstává stále vlhké, opět odmotej tak 5-6 utěrek opět zmuchlej a vylešti okno že na něm nebude žádná šmouha. Pokud nejde protože v autě hulíš tak postup opakuj. Sprej na okna ti vystačí tak na 2x celé auto zevnitř i venku role utěrek na jedno auto.

Nesnáším umatlaný okna a i když mám auto špinavé tak o přední okno si můžeš zlomit ruku, protože ho nevidíš že tam je :smich:

Odkaz ke komentáři

taky jde o to, jakym hadrem nebo uterkama to delas... doma na penzionu pouzivame na ciry sprchy takovy specialni hadriky. Presne takovyma si myju i celni sklo, staci jen vlhky hadrik, utrit a tim "specialnim" to pak jako utrit do sucha a je to parada :smich:

Odkaz ke komentáři
taky jde o to, jakym hadrem nebo uterkama to delas... doma na penzionu pouzivame na ciry sprchy takovy specialni hadriky. Presne takovyma si myju i celni sklo, staci jen vlhky hadrik, utrit a tim "specialnim" to pak jako utrit do sucha a je to parada :palec:

 

houmik ty woe, to jsou mi rady "takovy specialni hadriky" :-) JAKY????? Svedsky uterky uz Svedsko nevidely ani z dalky, takze nefungujou a prave chci typ na ty, co fungujou!!! ;)

Odkaz ke komentáři

bohuzel ted nejsem doma, takze ti presny nazev nereknu, ale myslim, ze se to da koupit normalne v Lidlu treba :palec: od ty doby, co jsem to zkusil s tou uterkou, uz zadny pripravky nepouzivam, proste jen vodu a utrit timhle hadrem. Prave ze to delam casto, mam opatlany sklo z toho, jak porad nandavam a sundavam prisavku od navigace.

Odkaz ke komentáři
  • o 2 měsíce později...
  • o 3 týdny později...
nemate nekdo zarucenou metodu, jak umyt predni okno zevnitr? Ja uz na to koupil nejaky specialni uterky, Clin, nevim jaky dalsi prostredky > umeju to a furt to mam takovy jako trochu zapatlany, mastny nebo co ....... a kdyz pak jedu proti slunicku, tak jsem naprosto nepricetnej!

 

 

Ahoj, pokid chceš mít krystalově čisté sklo tak určitě si sežeň autoglym car glass polish za dvě minuty máš hotovo beze šmuh

Odkaz ke komentáři
  • o 3 týdny později...
  • o 2 týdny později...

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...