Přejít na obsah

Chytré kódování - paměť


Doporučené příspěvky

Zdravím,

mám v autě rádio Symphony s chytrým kódováním. Potřeboval bych ale do auta dát jiné Symphony a nakódovat ho (v autě kde je nefunguje podsvícení a vypínání na klíč a chybí K-line ke spojení s diagnostikou).

Má otázka tedy zní - bude si auto i po připojení nového rádia pamatovat to původní?

U dvojkové Octavie jsem se dočetl, že si auto pamatuje až 3 zařízení, je to u jedničkové podobně? Tedy že i po připojení původního rádia zpět, bude fungovat chytré kódování a nebude třeba zadávat kód?

Díky!

Odkaz ke komentáři

To jsme si asi nerozuměli. V autě ve kterém potřebuju rádia prohodit, K-line je a funguje. V druhém autě sice není, ale to není problém, který řeším.

Abych to přeformuloval: Umí si jedničková Octávka s chytrým kódováním zapamatovat více rádií? 

V autě mám originální Symphony s chytrým kódováním (kód jsem k němu nedostal). To rádio teď vytáhnu a nahradím ho jiným Symphony, nakóduju co potřebuju, a potom vrátím zpět původní rádio. Bude v takovém případě chytré kódování pořád funkční, nebo budu muset manuálně zadat kód?

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...