Přejít na obsah

Octavia 1 hop Octavia 3


HonzaP

Doporučené příspěvky

Zdar,

rok se s rokem sesel a resim  rozlouceni s Octavia 1 550 000km ALH. 

Loucit se bude tezko. Ale svezeni, bezpecnost je uz nekde jinde. Prece jenom vozim deti.

Mate nekdo zkusenosti se Skoda Plus? 

https://www.skodaplus.cz/Car/1540595/skoda-octavia-1-5-tsi-110-kw-ambiente-plus?make=brand_32&model=model_404&priceRangeTo=400000&enginePowerFrom=106&carsOrderBy=FIRST_REGISTRATION_DESC&fuelTypes=fuel_type_1&equipmentItems=equipment_132

Ve firme mame 1.4 110kW a jezdi to super. Asi bych nic jineho nechtel. 132kW vyssi spotreba, naprava a drazsi servis.

Zase nechci nic nic min - Octavia 1 mam upravenou v dieselpower na 112kW tak jsem zvyklej na lepsi svezeni...

Ze by tam bylo vylozene neco spatne jsem nenasel... Na co si davat pozor, jestli se pletu, tak prosim uvedte.

Popripade budu rad, kdyz uvedete i jineho prodejce, kde neni potreba se obavat pruseru (ale v dnesni dobe...)

Diky

 

 

 

Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...

Už vás tady nebudu spamovat.  Snad poslední otázka - četl jsem, že je problém do Octavia 3 cokoliv dodělat. Vyplatí se tedy vzít už ve výbavě, kde všechno je? Z požadavku, co mám jsou to hlavně LED světla asi bezklíč otevírání (není to nic zásadního) , sklopná zrcátka - ty třeba dodělat bude asi problém? 

Díky

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...