Přejít na obsah

chyba p0401


Doporučené příspěvky

zdar tak jsem si nechal delat rozvody a auto bylo pak v nouzaku tak hned jak jsem dojel domu jsem to dal na diagnostiku vypsalo snad 4 chyby tak jsem mrkl na motor a mechos zapomel nasadit hadicku na egr,po nasazeni a vymazani chyb uz to v nouzaku nejede,ale zda se mi ze to ma slabsi vykon a vetsi spotrebu, na diagnostice porad sviti chyba p0401 ,vymazu ji a kdyz dam znova kontrolu tak je tam zas,egr byl drivejsim majitelem menen v servisu za novej,muze to byt diagnostikou ze chybu neupne vymaze pouzivam jen obd blututh a aplikaci torque?dik

Více na: https://www.mitsubishiclub.cz/forum-tema/chyba-p0401-178134

zdar omlouvam se zda to neni ot,ale mam outlandera motor vw 2.0 did bsy 103kw snad nekdo bude vedet co stim,nechal jsem delat rozvody kdyz jsem jel domu od servisaka tak to bylo v nouzaku,doma jsem to dal na diagnostiku vypsalo tosnad 4 chyby,tak jsem mrkl na motor a mechos zapomel nasadit hadicku od egru,tak jsem vymazal chyby auto uz v nouzaku neni ,ale zda se mi ze ma slabsi vykon a vetsi spotrebu,chba na diagnostice porad sviti ,kdyz ji vymazu tak po znovu skenovani je tam znova muze  to byt diagnostikou ze to nemuze poradne vymazat mam jen obd blutoth a aplikaci torque?dik ps egr ventil predchozi majitel menil v servisu za novej

zdar tak jsem si nechal delat rozvody a auto bylo pak v nouzaku tak hned jak jsem dojel domu jsem to dal na diagnostiku vypsalo snad 4 chyby tak jsem mrkl na motor a mechos zapomel nasadit hadicku na egr,po nasazeni a vymazani chyb uz to v nouzaku nejede,ale zda se mi ze to ma slabsi vykon a vetsi spotrebu, na diagnostice porad sviti chyba p0401 ,vymazu ji a kdyz dam znova kontrolu tak je tam zas,egr byl drivejsim majitelem menen v servisu za novej,muze to byt diagnostikou ze chybu neupne vymaze pouzivam jen obd blututh a aplikaci torque?dik

Více na: https://www.mitsubishiclub.cz/forum-tema/chyba-p0401-178134
Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...