Přejít na obsah

Tempomat a vše co se toho týká...


romariooo

Doporučené příspěvky

  • o měsíc později...
  • o 2 měsíce později...
  • o měsíc později...

Zdravím, mám dotaz, chci si namontovat tempomat ze superba I do me octavie I 2001 mam pačku s kolébkou a i s kabeláží ale podle navodu mi nesedi barvy. repektive sedi jen nektere ale zustali mi dva cerno/bile kabliky a nevim kam je priraditkdyz vezmu konektor z tempomatu a pojedu poporade tak:

pin1=nic

pin2=modry

pin3=cerveno/zluty

pin4=cerno/bily

pin5=cerveno/sedy

 

pin6=cerno/modry

pin7=cerno/bily

 

co sem si zjistil podle navodu tak pri zapojovani do te svorkovnice za prepazkou by to melo byt takto

modry=pin1

cerveno/zluty=pin2

cerno/bily=pin3

cerveno/sedy=pin9

 

jde mi o to ze mam dva cerno/sede a nevim ktery z nich tam ma prijit, zda ten z packy konektoru z pinu c.4 nebo c.7?

dik za radu

Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...
  • o 2 měsíce později...
  • o 2 týdny později...
  • o 2 měsíce později...
  • o měsíc později...
  • o 2 měsíce později...
  • o měsíc později...

podle mě noha ani tempomat z auta perpetuum mobile neudělá

většinou je lepší spotřeba na straně tempomatu vlivem ustálené rychlosti, ale i tempomat se musí umět používat

pokud ho necháš do poslední chvíle a pak brzdíš místo toho abys předvídal a odstavil před zpomalením tak spotřebu zvyšuješ

stejně tak bez tempomatu

 

všeobecně defenzivní jízda s předvídáním znamená dobrou spotřebu

Odkaz ke komentáři

Objednal sem od frajera přes bazoš tempomat na oct1,ale přijde mi že to na oct 1 není a ani nemůžu najít návod jak zapojit kabelový svazek..číslo tempomatu je "3U0 953 513 E L41" půjde mi to namontovat,a kde najdu návod jak jej zapojit,nemůžu nikde najít takový navod aby mi to sedělo s barvy na tempomatu ? barvy vodiču jsou : modro-šedý,zelený,černo-žlutý,fialovo-hnědý,hnědo-modrý,fialovo-červený.... volal sem tomu typkovy a řekl že to měl na setu toledo a všecko co je na toledo sedí i na fabii golfa a oct...

Odkaz ke komentáři
  • o měsíc později...

Ahoj. Doufám, že můj dotaz nebude úplně mimo. Někdy tempomat nereaguje na brzdový pedál. Stane se to tak z 20% případů. Musím ho vypnout spojkou. Jinak s brzdovými světly není problém. Uměl by někdo říct, čím to je? O1 2,0 AQY. Děkuji.

Upraveno uživatelem michal55
Odkaz ke komentáři
  • o měsíc později...

Poradíme mi někdo Prosím? Mam anglickou ctavii VRS teď jsem dodělal tempomat a musel jsem udělat i svazek mezi motorovou přepážkou a ecu. Ale tempomat nereaguje a ve VCDS páčka nereaguje. Nevím co s tím. Zkoušel jsem zkouseckou tlačítka RES i SET a až do ecu napětí jde, tak proc to není i v jednotce. Když jsem to dělal na český 1.8t 110kw tak to šlo hned v pohodě.

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
  • Příspěvky

    • sice jsi v sekci OIII,ale pokud jsi na FB-spoj se s Daniel Haborák,ten 100% poradí co a jak  
    • Zdravím pánové prosím o radu s pomoc  Sehnal jsem si zrcátka z O2 face na pred face mám zrcátka el.instslaci motorek  Vyměnil jsem instalaci a motorek nějak to nechce fungovat třeba okna nereagují na vnitřní ovladač  Když na klíčku podrzim odemknout tak okna dolů jdou všechna ale když podrzim zamknout tak okno řidiče nereaguje a sklopí se zrcátko jak to prosím mám rozchodit 
    • Zdravím, podařilo se vám vyřešit tenhle problém? Mám totiž na svém autě úplně ten samý. Rezonanční zvuk od motoru při 1100 ot a netuším co by to mohlo být. Jediné co mě napadá je spojka. 
×
×
  • Vytvořit...