Přejít na obsah

Octavia 1, 1,9 TDi, ASV výměna rozvodů


Doporučené příspěvky

před 3 hodinami, Lokotka napsal:

Z čeho máš tu info?
Koukal jsem do technický příručky a píšou tam až 150 000km, ale není tam přímo zmíněno to ASV, jen údaje o měsíci a roku výroby, takže tápu.

Rozvody si nechám dělat ... mechanik který mě je dělá to určil podle typu a ročníku.

Odkaz ke komentáři

Nezáleží na tom, jaký typ rotačky to je, ale jaký typ rozvodové sady se použije.

Cituji jedno téma viz:

Interval výměny prakticky závisí na použití řemene a velké vodicí kladky. Pokud je na motoru použit řemen 119M a velká vodicí kladka 244M, je výměnný interval 150.000 km.

Původně bylo 90.000 km, to bylo s řemenem 119D. Pak se dal řemen 119M, ale velká vodicí kladka byla byla ještě starého provedení 244H (měla menší ložisko) a interval byl 120.000 km. Po zavedení velké vodicí kladky 244M s velkým ložiskem se interval prodloužil na 150.000 km a spolehlivě to vydrží.

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
  • Příspěvky

    • Zdravím pánové prosím o radu s pomoc  Sehnal jsem si zrcátka z O2 face na pred face mám zrcátka el.instslaci motorek  Vyměnil jsem instalaci a motorek nějak to nechce fungovat třeba okna nereagují na vnitřní ovladač  Když na klíčku podrzim odemknout tak okna dolů jdou všechna ale když podrzim zamknout tak okno řidiče nereaguje a sklopí se zrcátko jak to prosím mám rozchodit 
    • Zdravím, podařilo se vám vyřešit tenhle problém? Mám totiž na svém autě úplně ten samý. Rezonanční zvuk od motoru při 1100 ot a netuším co by to mohlo být. Jediné co mě napadá je spojka. 
    • Zdravím, začala mi skákat závada airbagů, na diagnostice to píše tyto chyby viz. foto. Mate s tím někdo zkušenost? Diky za rady… 
×
×
  • Vytvořit...