Přejít na obsah

Searching for SWL image=POMOC


Doporučené příspěvky

Zdravím, nechal jsem si dotáhnout octavku s nefunkčním columbem, na obrazovce to nonstop píše Software Download - Source acitaved, searching for SWL image. (viz.foto)  při podržení setup,cd a info to po mě chce CD (viz. foto) 

Jak jsem se dočetl na forech stáhl jsem firmware 5238, že ma být kompatibilní na modely od r. 2005-2013. (auto je octavia 2011) 

Cdo to vezme, a problikne hlaška strating instalation , a toť vše.

Jako naprostý neznalec bych váš rád požadal, zda nevíte jaký zvolit další postup na opravu.

Ještě mě napadlo zda nemůže být špatný HDD?

eror.jpg

swl.jpg

Odkaz ke komentáři

HW by mělo být napsaný vzadu na radiu tušim

já bych se v tom bejt tebou nehrabal a dal to někomu kdo to dělá, příp zkusit jiný swl cd, třeba recovery swl cd, to by mohlo pomoct

https://uloz.to/file/362BA6xJ/swl-fix-recovery-rns510-rar

jinak doporučuji 5238 by josi (má vše povolený), já dal teda verzi 5274, 6xxx už mi nejde nemám C14

Upraveno uživatelem PetrRS
Odkaz ke komentáři

Ten update 5238 by josi jsem pravě zkoušel a jen problikla instalace a opět to hodilo obrazek č.2.

Psal jsem si s někým kdo to udájně opravuje, a bylo mi řečeno že to je špatná zakladová deska. 

Je tu někdo kdo už jí měnil/opravoval  na kolik to vyšlo? páč nová stojí 7500 a to se už nevyplatí..

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
  • Příspěvky

    • Zdravím pánové prosím o radu s pomoc  Sehnal jsem si zrcátka z O2 face na pred face mám zrcátka el.instslaci motorek  Vyměnil jsem instalaci a motorek nějak to nechce fungovat třeba okna nereagují na vnitřní ovladač  Když na klíčku podrzim odemknout tak okna dolů jdou všechna ale když podrzim zamknout tak okno řidiče nereaguje a sklopí se zrcátko jak to prosím mám rozchodit 
    • Zdravím, podařilo se vám vyřešit tenhle problém? Mám totiž na svém autě úplně ten samý. Rezonanční zvuk od motoru při 1100 ot a netuším co by to mohlo být. Jediné co mě napadá je spojka. 
    • Zdravím, začala mi skákat závada airbagů, na diagnostice to píše tyto chyby viz. foto. Mate s tím někdo zkušenost? Diky za rady… 
×
×
  • Vytvořit...